بهترین زمان بازنشستگی برای دریافت حقوق بیشتر

 خانم فروتن: سلام روز خوش! من 48 سال سن دارم و در آذرماه امسال 26 سال سابقه ام کامل میشه! در صدد هستم خودم را بازنشسته کنم. خواستم لطف کنید من رو راهنمایی بفرمایید که بهترین زمان کی هست و همینطور من سوابق اولین جایی که کار می کردم در سامانه نیست چه زمانی باید برای جمع آوری سوابق اقدام کنم. با تشکر؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بهترین زمان این است که بازنشستگی تار اسفند ماه باشد که هم میانگین دو سال آخر تا بیشترین مقدار باشد و هم افزایش حقوق سال جدید به شما بخورد بنابراین بهتر است که در بهمن‌ماه درخواست بازنشستگی بدهید تا اسفندماه بازنشستگی تان کامل شود. البته دقت داشته باشید که وقتی باید درخواست بازنشستگی بدهید که ۳۰ سال سابقه تان کامل باشد. بنابراین اگر اطلاعات سابقه تان در سیستم ناقص است  از همین الان شروع کنید چون به سادگی نمی توان جمع‌آوری آن را انجام دهید .باید مدارک کافی داشته باشید تا سابقه کار توسط تامین اجتماعی محاسبه شود سعی کنید تا بهمن باسابقه‌ترین کامل کنید و در همان به ما درخواست بازنشستگی دهید تا از حقوق بازنشستگی تا نهایتا در اسفند ماه صادر گردد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر