آیا نقشه برداری جزء مشاغل سخت و زیان آور است؟

 سلام  وقت بخیر!  من از سال 87 با یک شرکت  نفتی به عنوان  مهندس نقشه برداری در پروژه های لرزه نگاری و اکتشاف نفت  به صورت 20 روز کار 10 روز مرخصی و بعدا به صورت 15 روز کار و 15 روز مشغول به کار بودم. بیمه ما تهران رد شده و شاید عنوان شغلی هم نقشه برداری رد نشده باشد. حالا الان می توانم برای سختی کار اقدام کنم. چون الان یک  فرم تسویه سنوات به ما دادند که در آن یکی از مواردی که برای ما در آن قید شده که سختی کار شامل ما نمی شود. ممنون     می شوم از راهنمایی شما؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بهتر است ببینید ابتدا که در لیست عنوان شغلی تان چه عنوان شغلی برای تان رد شده است هرچند اگر عنوان اشتباه رد شده باشد باز هم مشکلی ندارد ولی اگر عنوان صحیح رد شده باشد در مجموع بهتر است. برای اینکه فرم مشاغل سخت و زیان آور اداره کار را پر کنید باید عنوان شغلی در لیست بیمه تان را وارد کنید اما جدای از این مطلب شما می توانید بابت سختی کار درخواست‌ دهید و بررسی با اداره کار است. اگر تایید شود حق بیمه سخت و زیان‌آور را کارفرمای تان باید پرداخت کند و اگر هم پرداخت نکند باید از شعبه بیمه بخواهید که این حق بیمه را از آنها بگیرند. بنابراین به نظر من فعلا درخواستتان را برای بررسی مشاغل سخت و زیان آور به اداره کار دهید که فکر می‌کنند درخواست نباید به صورت اینترنتی باشد و البته پیگیر باشید که عنوان شغلی امتحان با چه عنوانی رد شده باشد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر