آیا نقشه برداری جزء مشاغل سخت و زیان آور است؟

 سلام  وقت بخیر!  من از سال 87 با یک شرکت  نفتی به عنوان  مهندس نقشه برداری در پروژه های لرزه نگاری و اکتشاف نفت  به صورت 20 روز کار 10 روز مرخصی و بعدا به صورت 15 روز کار و 15 روز مشغول به کار بودم. بیمه ما تهران رد شده و شاید عنوان شغلی هم نقشه برداری رد نشده باشد. حالا الان می توانم برای سختی کار اقدام کنم. چون الان یک  فرم تسویه سنوات به ما دادند که در آن یکی از مواردی که برای ما در آن قید شده که سختی کار شامل ما نمی شود. ممنون     می شوم از راهنمایی شما؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بهتر است ببینید ابتدا که در لیست عنوان شغلی تان چه عنوان شغلی برای تان رد شده است هرچند اگر عنوان اشتباه رد شده باشد باز هم مشکلی ندارد ولی اگر عنوان صحیح رد شده باشد در مجموع بهتر است. برای اینکه فرم مشاغل سخت و زیان آور اداره کار را پر کنید باید عنوان شغلی در لیست بیمه تان را وارد کنید اما جدای از این مطلب شما می توانید بابت سختی کار درخواست‌ دهید و بررسی با اداره کار است. اگر تایید شود حق بیمه سخت و زیان‌آور را کارفرمای تان باید پرداخت کند و اگر هم پرداخت نکند باید از شعبه بیمه بخواهید که این حق بیمه را از آنها بگیرند. بنابراین به نظر من فعلا درخواستتان را برای بررسی مشاغل سخت و زیان آور به اداره کار دهید که فکر می‌کنند درخواست نباید به صورت اینترنتی باشد و البته پیگیر باشید که عنوان شغلی امتحان با چه عنوانی رد شده باشد.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق منشی در سال 1400

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر