آیا نقشه برداری جزء مشاغل سخت و زیان آور است؟

 سلام  وقت بخیر!  من از سال 87 با یک شرکت  نفتی به عنوان  مهندس نقشه برداری در پروژه های لرزه نگاری و اکتشاف نفت  به صورت 20 روز کار 10 روز مرخصی و بعدا به صورت 15 روز کار و 15 روز مشغول به کار بودم. بیمه ما تهران رد شده و شاید عنوان شغلی هم نقشه برداری رد نشده باشد. حالا الان می توانم برای سختی کار اقدام کنم. چون الان یک  فرم تسویه سنوات به ما دادند که در آن یکی از مواردی که برای ما در آن قید شده که سختی کار شامل ما نمی شود. ممنون     می شوم از راهنمایی شما؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بهتر است ببینید ابتدا که در لیست عنوان شغلی تان چه عنوان شغلی برای تان رد شده است هرچند اگر عنوان اشتباه رد شده باشد باز هم مشکلی ندارد ولی اگر عنوان صحیح رد شده باشد در مجموع بهتر است. برای اینکه فرم مشاغل سخت و زیان آور اداره کار را پر کنید باید عنوان شغلی در لیست بیمه تان را وارد کنید اما جدای از این مطلب شما می توانید بابت سختی کار درخواست‌ دهید و بررسی با اداره کار است. اگر تایید شود حق بیمه سخت و زیان‌آور را کارفرمای تان باید پرداخت کند و اگر هم پرداخت نکند باید از شعبه بیمه بخواهید که این حق بیمه را از آنها بگیرند. بنابراین به نظر من فعلا درخواستتان را برای بررسی مشاغل سخت و زیان آور به اداره کار دهید که فکر می‌کنند درخواست نباید به صورت اینترنتی باشد و البته پیگیر باشید که عنوان شغلی امتحان با چه عنوانی رد شده باشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر