دریافت کد کارگاه از تامین اجتماعی

 سلام! در مورد اجاره محل کار شرکت خصوصی که مورد تایید تامین اجتماعی باشد، آیا می‌توان یک واحد مسکونی را  اجاره کرد؟ منزل ما چند طبقه مستقل دارد و تصمیم داریم یک واحد مستقل را به عنوان محل شرکت به تامین اجتماعی معرفی کنیم. بعضی شعب قبول می کنند و بعضی  می گویند سند باید اداری یا تجاری باشد. لطفا راهنمایی کنید؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که مهمترین فاکتوری که برای معرفی یک واحد به تامین اجتماعی به عنوان کارگاه مهم است این است که قابلیت بازرسی داشته باشد یعنی اینکه در آن باز باشد و به راحتی امکان ورود به محل کار وجود داشته باشد. البته سند اداری و تجاری بودن و اینکه جواز کسب وجود داشته باشد نیز از نظر قانونی مهم است ولی شعبه وقتی دفتری را ببیند که به راحتی بتوان رفت و آمد کنند مجوز را می‌دهند. این مورد کمی سلیقه ای است و بهترین گزینه این است که شما بگویید که در تمام سال محل کار باز است و در تمامی ساعات می توانید برای بازرسی مراجعه کنید و بر روی شماره اف اف تان هم نام کارگاه و یا شرکت نوشته شده باشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر