دریافت کد کارگاه از تامین اجتماعی

 سلام! در مورد اجاره محل کار شرکت خصوصی که مورد تایید تامین اجتماعی باشد، آیا می‌توان یک واحد مسکونی را  اجاره کرد؟ منزل ما چند طبقه مستقل دارد و تصمیم داریم یک واحد مستقل را به عنوان محل شرکت به تامین اجتماعی معرفی کنیم. بعضی شعب قبول می کنند و بعضی  می گویند سند باید اداری یا تجاری باشد. لطفا راهنمایی کنید؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که مهمترین فاکتوری که برای معرفی یک واحد به تامین اجتماعی به عنوان کارگاه مهم است این است که قابلیت بازرسی داشته باشد یعنی اینکه در آن باز باشد و به راحتی امکان ورود به محل کار وجود داشته باشد. البته سند اداری و تجاری بودن و اینکه جواز کسب وجود داشته باشد نیز از نظر قانونی مهم است ولی شعبه وقتی دفتری را ببیند که به راحتی بتوان رفت و آمد کنند مجوز را می‌دهند. این مورد کمی سلیقه ای است و بهترین گزینه این است که شما بگویید که در تمام سال محل کار باز است و در تمامی ساعات می توانید برای بازرسی مراجعه کنید و بر روی شماره اف اف تان هم نام کارگاه و یا شرکت نوشته شده باشد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر