شکایت از آتش نشانی به دیوان عدالت اداری

 عباس: سلام وقت بخیر! بنده پانزده سال به صورت رسمی از سال ۸۵ در آتش نشانی سابقه کار دارم و هم اکنون نیز مشغول بکار می باشم ولی از دی ماه ۹۴ تا مهر ۹۵ بعلت مشکل فردی که برایم از سمت حراست شهرداری ایجاد گردید در بیمه اینجانب بمدت ده ماه وقفه  افتاد . لازم بذکر است که در طول مدت ذکر شده من در محل کار خود حضور داشته و مشغول به خدمت  بوده ام  ولی هیچ گونه سابقه بیمه  و حق و حقوقی برای اینجانب لحاظ نگردیده است.  در ضمن مکاتباتی با شهردار وقت صورت پذیرفت که به نفع اینجانب  بود ولی هیچگونه ترتیب اثری در خصوص پرداخت بیمه انجام نگردید و کماکان بعد از مدت پنج سال از تاریخ فوق وقفه بیمه  به قوت  خود باقی است،، لذا از شما عزیزان درخواست مساعدت و همکاری می نمایم با تشکر از همه؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که با توجه به این که تجربه زیادی در این زمینه دارم و راه‌های مختلفی را رفته‌ام و بارها به اداره کار، تامین اجتماعی و ادارات مختلف در این زمینه شکایت کرده‌اند تنها راهی که برای شما قابل قبول است و معمولا به نتیجه می‌رسد شکایت به دیوان عدالت اداری است البته شکایت به دیوان عدالت اداری فرایند زمان گیر است و ممکن است بین ۶ ماه تا یک سال برای شما همان ایجاد شود ولی بهترین راه رفت و تنها راهی است که وقتی رای مثبت بگیرید برای شهرداری و راستان و سازمان آتش‌نشانی لازم الاجرا می‌باشد بنابراین سعی کنید با یک لایحه دفاعیه مناسب شکایت مناسب به دیوان عدالت اداری انجام دهید و این زمینه کارشناسان ما نیز اختصاص مناسبی دارند و می توانند به شما در این زمینه کمک نمایند.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر