شکایت از آتش نشانی به دیوان عدالت اداری

 عباس: سلام وقت بخیر! بنده پانزده سال به صورت رسمی از سال ۸۵ در آتش نشانی سابقه کار دارم و هم اکنون نیز مشغول بکار می باشم ولی از دی ماه ۹۴ تا مهر ۹۵ بعلت مشکل فردی که برایم از سمت حراست شهرداری ایجاد گردید در بیمه اینجانب بمدت ده ماه وقفه  افتاد . لازم بذکر است که در طول مدت ذکر شده من در محل کار خود حضور داشته و مشغول به خدمت  بوده ام  ولی هیچ گونه سابقه بیمه  و حق و حقوقی برای اینجانب لحاظ نگردیده است.  در ضمن مکاتباتی با شهردار وقت صورت پذیرفت که به نفع اینجانب  بود ولی هیچگونه ترتیب اثری در خصوص پرداخت بیمه انجام نگردید و کماکان بعد از مدت پنج سال از تاریخ فوق وقفه بیمه  به قوت  خود باقی است،، لذا از شما عزیزان درخواست مساعدت و همکاری می نمایم با تشکر از همه؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که با توجه به این که تجربه زیادی در این زمینه دارم و راه‌های مختلفی را رفته‌ام و بارها به اداره کار، تامین اجتماعی و ادارات مختلف در این زمینه شکایت کرده‌اند تنها راهی که برای شما قابل قبول است و معمولا به نتیجه می‌رسد شکایت به دیوان عدالت اداری است البته شکایت به دیوان عدالت اداری فرایند زمان گیر است و ممکن است بین ۶ ماه تا یک سال برای شما همان ایجاد شود ولی بهترین راه رفت و تنها راهی است که وقتی رای مثبت بگیرید برای شهرداری و راستان و سازمان آتش‌نشانی لازم الاجرا می‌باشد بنابراین سعی کنید با یک لایحه دفاعیه مناسب شکایت مناسب به دیوان عدالت اداری انجام دهید و این زمینه کارشناسان ما نیز اختصاص مناسبی دارند و می توانند به شما در این زمینه کمک نمایند.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر