شکایت از آتش نشانی به دیوان عدالت اداری

 عباس: سلام وقت بخیر! بنده پانزده سال به صورت رسمی از سال ۸۵ در آتش نشانی سابقه کار دارم و هم اکنون نیز مشغول بکار می باشم ولی از دی ماه ۹۴ تا مهر ۹۵ بعلت مشکل فردی که برایم از سمت حراست شهرداری ایجاد گردید در بیمه اینجانب بمدت ده ماه وقفه  افتاد . لازم بذکر است که در طول مدت ذکر شده من در محل کار خود حضور داشته و مشغول به خدمت  بوده ام  ولی هیچ گونه سابقه بیمه  و حق و حقوقی برای اینجانب لحاظ نگردیده است.  در ضمن مکاتباتی با شهردار وقت صورت پذیرفت که به نفع اینجانب  بود ولی هیچگونه ترتیب اثری در خصوص پرداخت بیمه انجام نگردید و کماکان بعد از مدت پنج سال از تاریخ فوق وقفه بیمه  به قوت  خود باقی است،، لذا از شما عزیزان درخواست مساعدت و همکاری می نمایم با تشکر از همه؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که با توجه به این که تجربه زیادی در این زمینه دارم و راه‌های مختلفی را رفته‌ام و بارها به اداره کار، تامین اجتماعی و ادارات مختلف در این زمینه شکایت کرده‌اند تنها راهی که برای شما قابل قبول است و معمولا به نتیجه می‌رسد شکایت به دیوان عدالت اداری است البته شکایت به دیوان عدالت اداری فرایند زمان گیر است و ممکن است بین ۶ ماه تا یک سال برای شما همان ایجاد شود ولی بهترین راه رفت و تنها راهی است که وقتی رای مثبت بگیرید برای شهرداری و راستان و سازمان آتش‌نشانی لازم الاجرا می‌باشد بنابراین سعی کنید با یک لایحه دفاعیه مناسب شکایت مناسب به دیوان عدالت اداری انجام دهید و این زمینه کارشناسان ما نیز اختصاص مناسبی دارند و می توانند به شما در این زمینه کمک نمایند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر