مقصر تصادف

 حمیدرضا احمدی: در روبروی بیمارستان که یک بلوار دو طرفه میباشد یک وانت مزدا در سمت چپ کنار بلوار پارک کرده بود (که البته ماشین های زیادی همیشه آنجا پشت سر هم پارک می کنند که البته فکر می کنم پارک کردن سمت چپ و کنار بلوار ممنوع میباشد) . ماشین بنده که یک خودروی کوییک میباشد از سمت راست هنگام خروج از پارک حال بنده خراب میشود و تشنج میکنم و ماشین بنده میخورد به وانت مزدا ! میخواستم بدانم مقصر این تصادف کیست؟ باتشکر از سایت خوب شما؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که متاسفانه مقصر حادثه شما هستید. وقتی شما در حال حرکت بوده اید و حالا به هر دلیلی از جمله تشنج کنترل خودرو  از دست شما خارج شده است و به خودرو مقابل خورده اید! اگر خودرو مقابل در حال حرکت بود و یا اینکه راننده در داخل آن وجود داشت و روز روشن بود درصدی از تقصیر هم به علت عدم پارک مناسب به طرف مقابل می‌رسید ولی وقتی طرف پراک کرده است و شما در حال حرکت بوده اید متاسفانه مقصر صد درصد شما هستید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر