مقصر تصادف

 حمیدرضا احمدی: در روبروی بیمارستان که یک بلوار دو طرفه میباشد یک وانت مزدا در سمت چپ کنار بلوار پارک کرده بود (که البته ماشین های زیادی همیشه آنجا پشت سر هم پارک می کنند که البته فکر می کنم پارک کردن سمت چپ و کنار بلوار ممنوع میباشد) . ماشین بنده که یک خودروی کوییک میباشد از سمت راست هنگام خروج از پارک حال بنده خراب میشود و تشنج میکنم و ماشین بنده میخورد به وانت مزدا ! میخواستم بدانم مقصر این تصادف کیست؟ باتشکر از سایت خوب شما؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که متاسفانه مقصر حادثه شما هستید. وقتی شما در حال حرکت بوده اید و حالا به هر دلیلی از جمله تشنج کنترل خودرو  از دست شما خارج شده است و به خودرو مقابل خورده اید! اگر خودرو مقابل در حال حرکت بود و یا اینکه راننده در داخل آن وجود داشت و روز روشن بود درصدی از تقصیر هم به علت عدم پارک مناسب به طرف مقابل می‌رسید ولی وقتی طرف پراک کرده است و شما در حال حرکت بوده اید متاسفانه مقصر صد درصد شما هستید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر