انتخاب بیمه مناسب برای زنان خانه دار

 سلام ، وقت بخیر ، چهار ساله فارغ التحصیل دانشگاه هستم و تاکنون شاغل نبوده ام  ،آیا من میتونم  از بیمه زنان خانه دار تا وقتی که شغلی پیدا کردم ، استفاده کنم ؟ اگر مشغول به کار شدم این مدت که حق بیمه زنان خانه دار را پرداخت کرده ام به عنوان سابقه بیمه منظور خواهد شد ؟  با تشکر ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم بله می توانید چنین کاری انجام دهید و کار خوبی هم است. هم حق بیمه تان پرداخت می شود تا زمانی که شاغل شوید و این بیمه به عنوان ادامه بیمه قبلی تان منظور خواهد شد یعنی در سابقه بیمه تامین اجتماعی  لحاظ خواهد شد. می توانید از نوع ۱۲ درصد ۱۴ درصد و ۱۸ درصد آن انتخاب کنید. من توصیه می کنم اگر قصد اشتغال در سال‌های آینده را دارید حتما از نوع ۱۲ درصد انتخاب کنید به علاوه استفاده از خدمات درمانی یا همان دفترچه درمانی

 

 

 


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر