شکایت برای دریافت دیه از کارفرما

 سلام !  خسته نباشید وقت بخیر ! اینجانب در یک شرکتی که مشغول به کار بودم از تاریخ 1399/12/01 الی 1400/05/31 و در زمان شروع کار کارفرما من اینجانب را به معاینات پزشکی طب کار معرفی نکرده است و پس از گذشت سه ماه از شروع کار من را به صورت معاینات بدو استخدام طب کار فرستاده است . و من هم قبل از شروع کار مهره ستون فقراتم مهره 4 و 5 کمی فاصله داشت به طب کار و کارفرما نگفتم و طی این مدتی که در این شرکت مشغول بودم مهره 5و1 و دیسک کمرم بالا آسیب دیده به مرور زمان ! حالا کارفرما این آسیب را بر عهده خود نمی پذیرد و می گوید از قبل داشته اید و این موضوع را که به مسئولان اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی نظرآباد گفتیم گفتند : شما باید در دفاتر قضایی از کارفرما شکایت کنید تا برای ما دستور بیاید و ما بیاییم برای بررسی ! و کارفرما با دروغ و کلک برای تمدید قرارداد بعدی در تاریخ 1400/05/30 از ما برگه تعهد صحت سلامت جسمانی میگیرد و بقیه کارگران ؟!تشکر؟

البته من متوجه نشدم که شکایت شما در چه زمینه می باشد آیا میخواهید دیگه بگیرید چون بابت این مشکل از کار افتاده در تامین اجتماعی نمی شوید و تنها چیزی که می توانید از کارفرما بگیرید دیگه است تشخیص این موضوع که چه مقدار آسیب را از قبل از بیمه شدن داشته و چه مقداری را در محیط کار به دست آوردید بر عهده کارشناسان پزشکی و کارشناسان دادگستری می باشد البته معمولاً بابت دیسک کمر دیگه تعیین نمی‌شود و من شخصاً ندیده‌ایم دیه بابت این موضوع برای کارفرما تعیین کند با این حال شما می توانید از طریق سایت اداره کار از کارفرما شکایت کنید بابت اینکه کار سبک به شما بدهد و یا اینکه از طریق مراجع قضایی و دفتر خدمات الکترونیک قضایی بابت دیه و هزینه‌های درمانی و آسیب هایی که به شما رسیده است شکایت کنید تا کارشناس دادگستری در این زمینه نظر دهد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر