شکایت برای دریافت دیه از کارفرما

 سلام !  خسته نباشید وقت بخیر ! اینجانب در یک شرکتی که مشغول به کار بودم از تاریخ 1399/12/01 الی 1400/05/31 و در زمان شروع کار کارفرما من اینجانب را به معاینات پزشکی طب کار معرفی نکرده است و پس از گذشت سه ماه از شروع کار من را به صورت معاینات بدو استخدام طب کار فرستاده است . و من هم قبل از شروع کار مهره ستون فقراتم مهره 4 و 5 کمی فاصله داشت به طب کار و کارفرما نگفتم و طی این مدتی که در این شرکت مشغول بودم مهره 5و1 و دیسک کمرم بالا آسیب دیده به مرور زمان ! حالا کارفرما این آسیب را بر عهده خود نمی پذیرد و می گوید از قبل داشته اید و این موضوع را که به مسئولان اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی نظرآباد گفتیم گفتند : شما باید در دفاتر قضایی از کارفرما شکایت کنید تا برای ما دستور بیاید و ما بیاییم برای بررسی ! و کارفرما با دروغ و کلک برای تمدید قرارداد بعدی در تاریخ 1400/05/30 از ما برگه تعهد صحت سلامت جسمانی میگیرد و بقیه کارگران ؟!تشکر؟

البته من متوجه نشدم که شکایت شما در چه زمینه می باشد آیا میخواهید دیگه بگیرید چون بابت این مشکل از کار افتاده در تامین اجتماعی نمی شوید و تنها چیزی که می توانید از کارفرما بگیرید دیگه است تشخیص این موضوع که چه مقدار آسیب را از قبل از بیمه شدن داشته و چه مقداری را در محیط کار به دست آوردید بر عهده کارشناسان پزشکی و کارشناسان دادگستری می باشد البته معمولاً بابت دیسک کمر دیگه تعیین نمی‌شود و من شخصاً ندیده‌ایم دیه بابت این موضوع برای کارفرما تعیین کند با این حال شما می توانید از طریق سایت اداره کار از کارفرما شکایت کنید بابت اینکه کار سبک به شما بدهد و یا اینکه از طریق مراجع قضایی و دفتر خدمات الکترونیک قضایی بابت دیه و هزینه‌های درمانی و آسیب هایی که به شما رسیده است شکایت کنید تا کارشناس دادگستری در این زمینه نظر دهد.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق منشی در سال 1400

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر