اشتغال بازنشستگان در اماکن خصوصی

سلام ! لطفا در خصوص اشتغال به کار بازنشستگان با توجه به رای وحدت رویه دیوان عدالت اداری واجرانکردن رای مذکور توسط سازمان تامین اجتماعی  توضیح بفرمایید؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اشتغال بازنشستگان از نظر تامین اجتماعی و دیگر ارگان‌های دولتی مثل وزارت کار غیرقانونی است ولی قویه که عموما اجرا می شود این است که تامین اجتماعی معمولا در این زمینه کاری ندارد. البته این موضوع کمی سلیقه هم می باشد و ممکن است اگر بازرس بخواهد ایراد بگیرد نام فرد را در لیست بیمه بازرسی بنویسند و درخواست پرداخت حق بیمه کند و درخواست پرداخت حق بیمه کند و مستمری بازنشستگی را قطع کند.البته توجه داشته باشید که استخدام بازنشستگان در مراکز دولتی و نهادهای عمومی غیر دولتی طبق قانون ممنوع است و دیگر هیچ عنوانی و با هیچ نوع مدرک تحصیلی نمی تواند بازنشستگان در مشاغل فوق الذکر استفاده نمود.

 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه شکستگی بینی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر