انتقال سابقه بیمه از تامین اجتماعی به کشوری

1- من در سال 1391 بازنشسته شده ام و حکم انتقال سوابق من توسط دیوان در سال 1400 ثبت گردیده است.

2- آیا 18 درصد جهت انتقال مبنای آخرین حقوق بیمه پردازی یعنی سال 1391 می باشد یا حقوق دریافتی بازنشستگي 1400

3-وقتی حکم من اصلاح شد این اصلاح حکم از سال 1391 می باشد؟و مابه التفاوت اصلاح حکم از 1391 تا 1400 به بنده تعلق میگیرد؟

4-سابقه کشوری من 6 سال و ماه میباشد. آیا انتقال سابقه به نرخ روز میباشد ؟

در حکم آمده الزام  به اصلاح حکم بازنشستگی و پرداخت حق وحقوق معوقه و الزام به انتقال سابقه کشوری به تامین‌اجتماعی  و الان 3 ماه است حکم در اجرای احکام میباشد. با تشکر از شما  ؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که حقوقی که مبنای پرداخت حق بیمه جهت انتقال حق بیمه محاسبه میشه  بیشترین مبلغ بیمه پردازی شما میباشد یعنی میانگین سه ماه آخر بیمه پردازی شما محاسبه شده و بر اساس آن حقوقی که بر اساس آن حق بیمه تعیین شده است محاسبه می شوند و بر اساس آن دریافت صورت می‌گیرد.  در صورتی که هکمتان اصلاح شود ما به التفاوت حکم از سال ۹۱ تا سال ۱۴۰۰ باید به شما پرداخت شود هر چند بعضی از شعب پرداخت نمی‌کنند و در بعضی مواقع کار به شکایت به دیوان عدالت اداری می کشد. انتقال سابقه به نرخ روز میباشد .

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر