درخواست ازکارافتادگی

 با سلام خسته نباشین! من مشکل تنگی نفس و مشکل  پوستی دارم.  پنج سال پیش مریضی پوست من  پنفیکوس بوده و الانم دارم مراقبت میکنم. تنگی نفس منم از بچگی بوده و تازه گیا هم اسم گرفتم شدید بشه از گاز بهره می برم تا نفسم دوباره نرمال بشه! آیا معاف از کار به من متعلق میگیره یا نه  ؟ ممنون؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که بیماری پمفیگوس بیماری است که درجات مختلفی دارد و بستگی به درجاتی که در پرونده بیمارستانی شما موجود میباشد به شما در صد داده می‌شود بنابراین باید پرونده شما بررسی شود و در صد در صد داستان جمع شود تا بتوانید ازکارافتادگی کلی بگیرید. معمولا پنفیکوس از کار افتاده کلی نمی‌دهند و باید درجات بالای آن را داشته باشید تا از کار افتاده شوید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر