شرکت در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

 با سلام! با توجه به پیگیری 3 سال و داشتن 6 بیماری مختلف متاسفانه مجددا جواب کمیسیون منفی بود  و جواب سال دوم ۶ ماه طول درمان بود و با اینکه در این ۶ ماه بیماریهای بنده تشدید حتی بستری بیمارستان داشتم اما بازم  منفی شد چرا؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که دقیقا تا رای را نبینم نمی‌توانم نظر دهم . احتمالا بعد از رای طول درمان درصد های مربوطه را به شما داده‌اند و مجموعه جدول درصدهای شما به عدد ۶۶ نرسیده است . داشتن بیماری های مختلف برای از کار افتادگی اهمیت خاصی ندارد و باید بیماری هایی داشته باشید که منتهی به از کار افتادگی کلی شود یعنی بعضی بیماریهای خاص که باعث ناتوانی فرد به میزان زیاد می شود تاثیر بسیار بیشتری دارد از تعدادی از این بیماری کم اهمیت تر.  با این حال چون بیماری شما را نمی دانم و جواب کمیسیون را هم دقیقاً نمی دانم نمی توانم دقیق زمینه نظر دهم. به نظر من فعلا بهترین کاری که می‌توانید بکنید این است که به کمیسیون تجدید نظر تامین اجتماعی اعتراض کنید تا پرونده تا مجددا مورد بررسی قرار میگیرد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر