شرکت در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

 با سلام! با توجه به پیگیری 3 سال و داشتن 6 بیماری مختلف متاسفانه مجددا جواب کمیسیون منفی بود  و جواب سال دوم ۶ ماه طول درمان بود و با اینکه در این ۶ ماه بیماریهای بنده تشدید حتی بستری بیمارستان داشتم اما بازم  منفی شد چرا؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که دقیقا تا رای را نبینم نمی‌توانم نظر دهم . احتمالا بعد از رای طول درمان درصد های مربوطه را به شما داده‌اند و مجموعه جدول درصدهای شما به عدد ۶۶ نرسیده است . داشتن بیماری های مختلف برای از کار افتادگی اهمیت خاصی ندارد و باید بیماری هایی داشته باشید که منتهی به از کار افتادگی کلی شود یعنی بعضی بیماریهای خاص که باعث ناتوانی فرد به میزان زیاد می شود تاثیر بسیار بیشتری دارد از تعدادی از این بیماری کم اهمیت تر.  با این حال چون بیماری شما را نمی دانم و جواب کمیسیون را هم دقیقاً نمی دانم نمی توانم دقیق زمینه نظر دهم. به نظر من فعلا بهترین کاری که می‌توانید بکنید این است که به کمیسیون تجدید نظر تامین اجتماعی اعتراض کنید تا پرونده تا مجددا مورد بررسی قرار میگیرد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر