شکایت برای دریافت دیه به علت حادثه ناشی از کار

 با سلام! شوهرم سال ۹۹ در حین کار ساختمان از ارتفاع شش متری برق گرفتش سقوط کرد که باعث شکستگی لگن و پارگی رباط صلیبی با دوازده درصد سوختگی شد که اون موقع کارفرما گفتند بیمه برایش رد میکنم تا وقتی بهبود کامل پیدا کنه ماهیانه حقوقی برایش در نظر میگیرم. ما هم شکایت نکردیم توافقی سپردش بیمه هیچ کمکی به همان نکرد زد زیر حرفش؟ الانم هرچی از طرف بیمه میگن بیاد برای تکمیل پرونده اقدام نمیکنه! میخواستم ببینم الان می توانیم شکایت کنیم. لطفا راهنمایم کنین؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بهتر از شکایت کنید و از همان ابتدا هم بهتر بود شکایت می‌کردیم اگر پرونده بیمارستانی برای ایشان دارید با همان پرونده بیمارستانی از طریق کلانتری یا دادسرای محل شکایت کنید تا شما را به پزشکی قانونی معرفی کند البته کار کمی سخت خواهد شد که بازرس اداره کار باید تشخیص دهند که چند درصد شما مقصر هستید و چند درصد کارفرما و طی یک سال از حادثه گذشته از تشخیص موضوع بسیار سخت می‌شود و ممکن است تشخیص آن سخت  باشد و درصد کمتری از دیه به شما تعلق بگیرد. اما اگر کارفرما همکاری با شما نمی کند به نظر من تنها راهی که دارید همین است که شکایت کنید .سعی کنید گزارشات حادثه ناشی از کارتون کامل باشد تا بازرس  اداره کار به خوبی بتواند مقصر حادثه و میزان درصد تقصیر را مشخص نمایند.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق منشی در سال 1400

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر