پرداخت حق بیمه پرسنل کارگاه

 شخصی داخل کارگاه من هست که جز نیروهای من نیست و داخل لیست بازرسی هم ذکر نشده ولی اشتباهی داخل کارگاه من ثبت شده است. چند ماه هم گذشته ولی من متوجه نشدم.  الان میخواستم ببینم برای این شخص هم حتما باید بیمه رد بشه یا نه مشکلی نیست ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم اگر در لیست اولیه کارگاه تان اسم ایشان رد شده است باید حق بیمه شان را پرداخت کنید چون قطعاً حق بیمه شان را با جریمه شعبه بیمه برایتان حساب می‌کنند و بعد از پرداخت یک ماه یا دو ماه قبل بیمه ترک کار ایشان را ثبت کنید. اما اگر در لیست اول کارگاه استان برای بیمه اسمی از ایشان ذکر شده و در بازرسی بیمه و اسمی از ایشان ذکر نشده است فعلا مشکلی ندارد مگر اینکه بعداً بخواهد از شما شکایت کند و در اداره کار رای به نفع خودش بگیرد که در مجموعه قرار دارد بهتر است در محیط کاری تان نباشد و تکلیف این موضوع را  مشخص کنید زیرا در هر صورت مشکلات زیادی خواهد داشت.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر