پرداخت حق بیمه پرسنل کارگاه

 شخصی داخل کارگاه من هست که جز نیروهای من نیست و داخل لیست بازرسی هم ذکر نشده ولی اشتباهی داخل کارگاه من ثبت شده است. چند ماه هم گذشته ولی من متوجه نشدم.  الان میخواستم ببینم برای این شخص هم حتما باید بیمه رد بشه یا نه مشکلی نیست ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم اگر در لیست اولیه کارگاه تان اسم ایشان رد شده است باید حق بیمه شان را پرداخت کنید چون قطعاً حق بیمه شان را با جریمه شعبه بیمه برایتان حساب می‌کنند و بعد از پرداخت یک ماه یا دو ماه قبل بیمه ترک کار ایشان را ثبت کنید. اما اگر در لیست اول کارگاه استان برای بیمه اسمی از ایشان ذکر شده و در بازرسی بیمه و اسمی از ایشان ذکر نشده است فعلا مشکلی ندارد مگر اینکه بعداً بخواهد از شما شکایت کند و در اداره کار رای به نفع خودش بگیرد که در مجموعه قرار دارد بهتر است در محیط کاری تان نباشد و تکلیف این موضوع را  مشخص کنید زیرا در هر صورت مشکلات زیادی خواهد داشت.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر