وکیل خوب سختی کار

 با سلام! عنوان شغلی در لیست بیمه اشتباه رد کردند . کارفرما و مطابقت نداشتن با شغل که دارم.  الان درخواست سختی کار کردم.  احتمالا به  مشکل برخورد کنم.  لذا خواهشمند در اصلاح شغل کمک و یاری مان کنید. شغل بنده راننده سایدبوم می باشد. در بعضی از لیستها کارگر ساده رد شده بعضی از لیستها راننده؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که شما ابتدا باید درخواست سختی کارتان را از طریق سایت اداره کار بدهید. در صورتیکه سختی کارتان در سایت اداره کار تایید کرده‌اند و رای مثبت بگیرید آن را باید به تامین اجتماعی ارائه دهید. تامین اجتماعی قطعاً بابت ماه هایی که شغلتان کارگر ساده رد شده است لیست بیمه را رد می کند و قبول نمی کند .بنابراین باید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید بر علیه تامین اجتماعی تا راه را قبول کند و بعد از گرفتن رای مثبت از دیوان عدالت اداری باید کارفرما موظف به پرداخت حق بیمه جدید و جریمه حقوقی می‌شود که فرایندی طولانی است. به نظر من این فرایند بین ۶ ماه تا یک سال حداقل طول می‌کشد و بهتر است در این زمینه وکیل بگیرید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر