بازنشستگی زودهنگام کارگر سنگ بری

 اکبر: سلام  بنده 19 سال برای یک کارفرما البته در دو کارخانه سنگبری کار کردم.  یعنی از سال ۱۳۸۱تا الان۱۴۰۰که سه سال آن بیمه بیکاری بوده از ۹۵ تا  ۹۸ سال گذشته درخواست سختی کار دادم .حالا که جواب اومده کارفرمام فرمها را از من گرفت و پاره کرد. بنده از طریق اداره کار شکایت کردم وعلاوه بر درخواست پیگیری برای سختی کارم درخواست سنوات و حق وحقوق قانونی این ۱۷سال هم دادم ولی بدبختانه سال ۹۵که درخواست بیمه بیکاری کردم کارفرمایم من رو فریب داد و فرمهای دریافت حق و حقوق را توی خود اداره کار از من امضا گرفت. لطف کنید بنده را راهنمایی کنید ازتون ممنونم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که این که در اداره کار شما امضا داده که حقوقتان را گرفته اید زیاد اهمیتی ندارد. ایشان باید مدارکی ارائه کند که حقوق شما را پرداخت کرده است و شما می توانید مجددا بابت موارد فوق شکایت کنیم. بابت سختی کارتان هم می‌توانید پیگیری نموده و را به تامین اجتماعی ارجاع کنید تا تامین اجتماعی خودش پیگیر حق بیمه مربوطه باشد. البته تامین اجتماعی معمولاً خودش پیگیری نمی کند و آن پروژه های می‌دهند که ببرید و کارفرما امضا کند و در مجموع کار ساده‌ای نیست و احتمالاً شکایت به دیوان عدالت اداری هم خواهد کشید. اگر در این زمینه نیاز به مشاور و وکیل دارید و در خدمت شما خواهیم بود.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق منشی در سال 1400

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر