بازنشستگی زودهنگام کارگر سنگ بری

 اکبر: سلام  بنده 19 سال برای یک کارفرما البته در دو کارخانه سنگبری کار کردم.  یعنی از سال ۱۳۸۱تا الان۱۴۰۰که سه سال آن بیمه بیکاری بوده از ۹۵ تا  ۹۸ سال گذشته درخواست سختی کار دادم .حالا که جواب اومده کارفرمام فرمها را از من گرفت و پاره کرد. بنده از طریق اداره کار شکایت کردم وعلاوه بر درخواست پیگیری برای سختی کارم درخواست سنوات و حق وحقوق قانونی این ۱۷سال هم دادم ولی بدبختانه سال ۹۵که درخواست بیمه بیکاری کردم کارفرمایم من رو فریب داد و فرمهای دریافت حق و حقوق را توی خود اداره کار از من امضا گرفت. لطف کنید بنده را راهنمایی کنید ازتون ممنونم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که این که در اداره کار شما امضا داده که حقوقتان را گرفته اید زیاد اهمیتی ندارد. ایشان باید مدارکی ارائه کند که حقوق شما را پرداخت کرده است و شما می توانید مجددا بابت موارد فوق شکایت کنیم. بابت سختی کارتان هم می‌توانید پیگیری نموده و را به تامین اجتماعی ارجاع کنید تا تامین اجتماعی خودش پیگیر حق بیمه مربوطه باشد. البته تامین اجتماعی معمولاً خودش پیگیری نمی کند و آن پروژه های می‌دهند که ببرید و کارفرما امضا کند و در مجموع کار ساده‌ای نیست و احتمالاً شکایت به دیوان عدالت اداری هم خواهد کشید. اگر در این زمینه نیاز به مشاور و وکیل دارید و در خدمت شما خواهیم بود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر