بازنشستگی در مشاغل سخت و زیان آور

 بنده در ارتباط با بازنشستگی سختی کار 19 سال و دو ماه  سابقه موجود 10 ماه کمبود.  متاسفانه خبازی که کار می‌کردم حق بیمه را پرداخت نکرده است. هم اکنون خودش اعتراف کرده که  گزارش نماینده تامین اجتماعی شهرستان موجود می باشد. تاییدیه 19 سال و 2 ماه  سختی وجود دارد ولی  تأمین اجتماعی استان   حکم بازنشستگی اینجانب را نمی زند. راهنمایی بفرمایید. با تشکر مظفر قاسمی زاده ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که شما باید ابتدا سابقه کار را کامل کنید تا حکم‌ بازنشستگی تان را بگیرید. شما ۱۰ ماه سابقه بیمه کم دارید و تا این ده  ماه درست نشود مشکلتان حل نمی‌شود. شما باید از نانوایی تان به اداره کار شکایت کند و برای پرداخت حق بیمه رای بگیرید و بعد از گرفتن رای مثبت به تامین اجتماعی مراجعه کنید و پیگیر پرداخت حق بیمه توسط کارفرما شوید. اگر هم ایشان پرداخت نمی‌کند و تامین اجتماعی بخواهید که ایشان را با جریمه و حق بیمه مربوط به سختی کار دریافت کند. اگر تامین اجتماعی کوتاهی کرد باید به دیوان عدالت اداری شرکت کنیم و این راهی است که باید بروید و شاید نزدیک به یک سال طول می‌کشد.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق منشی در سال 1400

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر