بازنشستگی در مشاغل سخت و زیان آور

 بنده در ارتباط با بازنشستگی سختی کار 19 سال و دو ماه  سابقه موجود 10 ماه کمبود.  متاسفانه خبازی که کار می‌کردم حق بیمه را پرداخت نکرده است. هم اکنون خودش اعتراف کرده که  گزارش نماینده تامین اجتماعی شهرستان موجود می باشد. تاییدیه 19 سال و 2 ماه  سختی وجود دارد ولی  تأمین اجتماعی استان   حکم بازنشستگی اینجانب را نمی زند. راهنمایی بفرمایید. با تشکر مظفر قاسمی زاده ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که شما باید ابتدا سابقه کار را کامل کنید تا حکم‌ بازنشستگی تان را بگیرید. شما ۱۰ ماه سابقه بیمه کم دارید و تا این ده  ماه درست نشود مشکلتان حل نمی‌شود. شما باید از نانوایی تان به اداره کار شکایت کند و برای پرداخت حق بیمه رای بگیرید و بعد از گرفتن رای مثبت به تامین اجتماعی مراجعه کنید و پیگیر پرداخت حق بیمه توسط کارفرما شوید. اگر هم ایشان پرداخت نمی‌کند و تامین اجتماعی بخواهید که ایشان را با جریمه و حق بیمه مربوط به سختی کار دریافت کند. اگر تامین اجتماعی کوتاهی کرد باید به دیوان عدالت اداری شرکت کنیم و این راهی است که باید بروید و شاید نزدیک به یک سال طول می‌کشد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر