درخواست بازگشت به کار به اداره کار

 با سلام! من یک خانم هستم که ۲۲ سال پیوسته در یک شرکت لوازم خانگی معتبر کار میکنم که قرار داد ما ۳ ماهه است.  من تا یکماه دیگه ۴۲ سالم میشه! این شرکت به من گفته یا درخواست بازنشستگی پیش از موعد بده یا اخراج بیمه بیکاری بگیر! می خواستم  ببینم می توانم از شرکت شکایت کنم و برگشت به کار بگیرم؟ با تشکر؟ 

با سلام!  در پاسخ به سوال شما باید بگویم که قانون این حق را از نظر قانون کار دارید که از شرکت شکایت کرده و درخواست بازگشت به کار دهید. البته این که رای مثبت به توانید بگیرید یا نه بستگی به شرکت مورد نظر دارد. بسیاری از شرکت‌ها با اعتباری که دارند و وکلای که دارند و روابطی که در اداره کار دارند معمولاً مانع گرفتن رای بازگشت به کار برای کارگران خود می شوند .در این  گونه موارد باید دقت بسیاری داشته باشید و از وکیل مناسبی استفاده نمایید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر