اعتراض به رای کمیته مشاغل سخت و زیان آور اداره کار

 ۲۴ سال سابقه بیمه داریم  و ۱۹ سالش به طور مداوم در یک کارگاه تراشکاری بوده و ۳ سالش کارگاه خمکاری بده است. . درخواست سختی کار دادیم و فقط اون ۳ سال خمکاری را قبول کردند  و ۱۹  سال تراشکاری را با اینکه جزء کارهای سخت است . قبول نکردند؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم تراشکاری جزء کارهای سخت گروه «ب» نیست.  مشاغل سخت و زیان آور گروه ب کارهایی هستند که همواره سخت است و نیاز به تایید اداره کار ندارند .اما گروه الف گروهی هستند که با توجه به موقعیت مکانی و آلایندگی های محیط بررسی می‌شوند و تایید اداره کار در این زمینه اهمیت دارد. بنابراین شما در صورتی که در این زمینه رای مثبت نگرفته اید باید به کمیته تجدیدنظر تشخیص مشاغل سخت و زیان آور اداره کار اعتراض بزنید و در صورتی که در آن کمیته هم به نتیجه نرسید بهتر است از طریق دیوان عدالت اداری شکایت کنید. اگر بخواهید در این زمینه تجربه های زیادی داریم که می‌توانیم به عنوان وکیل با شما همکاری کنیم.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر