محاسبه حق شیفت صبح ، عصر و شب

 سلام خسته نباشین! ببخشین من میتونم عکس فیش حقوقی رو ارسال کنم و ببینید حقوق و مزایا درست هستند.  پیمانکار فیش میده و حقوق میدن ؟؟ جز ارکان ثالث شرکت نفت هستم. شیفت کاریم ۳ تا شب بعد ۳ تا عصر بعد  ۳تا صبح بعد ۳ تا استراحت و همینجور تکرار! بعد هیچگونه اضافه کاری هم داخل فیش برامون نمیزنن . اضافه کاریمون اینجوری هست یکی که میره مرخصی ما باید بریم بجاش که اضافه کار ۸ ساعت آن روز رو بهمون بدن یعنی ماهی ۱۰ روز باید بریم جای دیگران که مرخصی گرفتند تا ۸۰ ساعت اضافه کار بزنند داخل فیش حقوقی مان! جمعه کاری هم در ماه ۳ تا جمعه سرکاریم. حالا یا شب یا عصر یا صبح میشه چون گردشی هست. بعد میبینی داخل همون جمعه شیفت خودمون که هستیم پیمانکار زنگ میزنه که فلان شیفت هم بایست بجا یکی اضافه کار که میشه دو روز در یک جمعه می ایستم اما فیش رو نگاه کنید جمعه کاری درست زده ۱۴۰هزار؟ پول جمعه میاد رو حقوقم مثلا روزی ۲۲۰هزار اما مگه نباید دوبل حساب بشه و هر جمعه بجز شیفت خودش که ۲۲۰میدن بشه دوبل و ۴۴۰هزار؟ بعد من مثلا در ماه ۲ روز تعطیل رسمی در ماه به شیفتم میخوره که سرکار باشم. پول دو روز که میاد سر حقوقم مثلا بابت ۲روز ۴۴۰هزار تومان میاد سر حقوقم دیگه! بجز این ۴۴۰هزار چیز دیگه ای نباید به من بدهند. مثلا اون دو روز رو دوبل حساب کنند یعنی ۸۰۰هزار به من بدهند ۴۰۰هزار بابت دو روز شیفتم و ۴۰۰هم اضافه کار اون دو روز که دوبل بشه؟

۱۵ درصد حق شیفت به شما تعلق می‌گیرد که پرداخت شده است و به نظر می‌رسد که درست است. شما باید ببینید که چند ساعت اضافه کار انجام می دهید بابت اضافه کاری که انجام می دهید به ازای هر ساعت ۴۰ درصد باید بیشتر دستمزد بگیریم شیفت شب رو هم بگیر یعنی ۱۵ درصد بابت هر ساعت حق شیفت بگیرید.  بابت ساعت کار کردن در روز جمعه ه را باید همراه اول شیفت بگیرید همه به تعطیلات و هم اضافه کاری اما اینا هر کدام به صورت یک ضریب به ساعت اصلی اضافه میشود.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر