محاسبه حق شیفت صبح ، عصر و شب

 سلام خسته نباشین! ببخشین من میتونم عکس فیش حقوقی رو ارسال کنم و ببینید حقوق و مزایا درست هستند.  پیمانکار فیش میده و حقوق میدن ؟؟ جز ارکان ثالث شرکت نفت هستم. شیفت کاریم ۳ تا شب بعد ۳ تا عصر بعد  ۳تا صبح بعد ۳ تا استراحت و همینجور تکرار! بعد هیچگونه اضافه کاری هم داخل فیش برامون نمیزنن . اضافه کاریمون اینجوری هست یکی که میره مرخصی ما باید بریم بجاش که اضافه کار ۸ ساعت آن روز رو بهمون بدن یعنی ماهی ۱۰ روز باید بریم جای دیگران که مرخصی گرفتند تا ۸۰ ساعت اضافه کار بزنند داخل فیش حقوقی مان! جمعه کاری هم در ماه ۳ تا جمعه سرکاریم. حالا یا شب یا عصر یا صبح میشه چون گردشی هست. بعد میبینی داخل همون جمعه شیفت خودمون که هستیم پیمانکار زنگ میزنه که فلان شیفت هم بایست بجا یکی اضافه کار که میشه دو روز در یک جمعه می ایستم اما فیش رو نگاه کنید جمعه کاری درست زده ۱۴۰هزار؟ پول جمعه میاد رو حقوقم مثلا روزی ۲۲۰هزار اما مگه نباید دوبل حساب بشه و هر جمعه بجز شیفت خودش که ۲۲۰میدن بشه دوبل و ۴۴۰هزار؟ بعد من مثلا در ماه ۲ روز تعطیل رسمی در ماه به شیفتم میخوره که سرکار باشم. پول دو روز که میاد سر حقوقم مثلا بابت ۲روز ۴۴۰هزار تومان میاد سر حقوقم دیگه! بجز این ۴۴۰هزار چیز دیگه ای نباید به من بدهند. مثلا اون دو روز رو دوبل حساب کنند یعنی ۸۰۰هزار به من بدهند ۴۰۰هزار بابت دو روز شیفتم و ۴۰۰هم اضافه کار اون دو روز که دوبل بشه؟

۱۵ درصد حق شیفت به شما تعلق می‌گیرد که پرداخت شده است و به نظر می‌رسد که درست است. شما باید ببینید که چند ساعت اضافه کار انجام می دهید بابت اضافه کاری که انجام می دهید به ازای هر ساعت ۴۰ درصد باید بیشتر دستمزد بگیریم شیفت شب رو هم بگیر یعنی ۱۵ درصد بابت هر ساعت حق شیفت بگیرید.  بابت ساعت کار کردن در روز جمعه ه را باید همراه اول شیفت بگیرید همه به تعطیلات و هم اضافه کاری اما اینا هر کدام به صورت یک ضریب به ساعت اصلی اضافه میشود.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر