حق بیمه ایام سربازی

 سلام وقت بخیر ! می‌خواستیم بیمه سربازی رو  پرداخت کنیم. چه جور می توانیم پرداخت کنیم.  ضمنا همه دوره سربازی جبهه هست کارت ایثار داریم. ما برای پرداخت این باید پول بدیم یا رایگان است ؟

در صورتی که قبل از ایام سربازی تان حق بیمه به سازمان تامین اجتماعی پرداخت می‌کردید و بعد از آن هم حق بیمه پرداخت کردید حق بیمه ایام سربازی تان مجانی می شود و دیگر نیاز به پرداخت پول ندارید. در غیر این صورت باید هزینه دوران سربازی را پرداخت کنید و این موضوع ارتباطی ندارد که آیا در دوران سربازی در جبهه بوده و کارت ایثار داشته اید یا نه؟ البته داشتن کارت ایثار و اینکه در ایام سربازی در جبهه های جنگ حق علیه باطل بوده اید باعث می شود که این ایام به عنوان ایام سخت و زیان آور برایتان حساب گردد ولی حق بیمه آن را باید پرداخت نمایید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر