بازنشستگی جانبازان مشمول قانون کار

 حمید اسلامی نسب: سلام! وقت بخیر! بنده 20 سال سابقه مقطعی دارم و در حال حاضر مشغول بکار می باشم . 55 سال دارم و جانباز پنج درصد می باشم. آیا با این شرایط سن برای بازنشستگی، با این سابقه و 5 درصد جانبازی می توانم بازنشسته و دریافت کامل حقوق بازنشستگی شامل اینجانب می شود.با تشکر؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اگر مشمول قانون تامین اجتماعی هستید و در شرکتهای خصوصی مشغول به کار اید و سوار نمی توانید بازنشسته شود برای اینکه بازنشسته شوید یا باید به سن ۶۰ سالگی برسید و یا اینکه ۳۰ سال سابقه تام پر شود که شما در این حالت هیچ کدام را ندارید و بهتر است که تا سن ۶۰ سالگی صبر کنید تا آن زمان بتوانید با حقوق متناسب با ۲۵ سال سابقه بازنشسته شوید. متاسفانه هیچ تاثیراتی برای جانبازان در قانون تامین اجتماعی برای کارگران مشمول قانون کار در نظر گرفته شده اصولا ۵ درصد جانبازی هم درصد بالایی نیست و حتی اگر گردد ارگانهای دولتی و نهادهای عمومی غیر دولتی مشغول به کار بودید با این ۵ درصد جانبازی معمولاً ارفاق زیادی به شما صورت نمی پذیرد.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق منشی در سال 1400

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر