آیا می توان بابت دیسک کمر در محیط کار غرامت گرفت؟

 سالومه: سلام! خسته نباشید! من ۲۰روز حین کار دیسک گردن و کمرم زده بیرون!  آیا میتونم غرامت بگیرم و این که شرکت برای استعلاجیم گزارش حین کار رد کرده است.  الان دقیقا باید چیکار کنم ؟

در پاسخ به سوال شما شما باید بگویم که سه کار می توانید انجام دهید: اولین کاری که به احتمال ۱۰۰ درصد به نتیجه می‌رسید این است که از پزشک تان استعلاجی بگیرید و بابت ایامی که درمان کرده اید عمل کرده و یا به هر دلیلی ترسد کار حاضر نبودید هزینه ایام بیماری و کمک هزینه ایام بیماری از تامین اجتماعی بگیریم مورد اینکه گزارش حین کار یا گزارش حادثه کار برای شما رد شده است می توانید درخواست از کار افتادگی دهید و در صورتی که از کار افتادگی بالای ۱۰ درصد بگیرید مبلغی به عنوان غرامت نقص عضو شما پرداخت می گردد البته تجربه من در این زمینه می‌گوید که معمولاً بابت مورد فوق بالای ۱۰ درصد در نظر گرفته نمی‌شود و باید از طریق میله به نتیجه برسیم مورد سومی هم که می‌توانید انجام دهید درخواست دیه از کارفرما است که به نظر می‌رسد باید از بیمه مسئولیت کارفرما چنین مبلغی را دریافت کنید که معمولاً بابت دیسک کمر دیه پرداخت نمی شود .


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق منشی در سال 1400

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر