هزینه پرداختی بابت مشاغل سخت و زیان آور به تامین اجتماعی

 با سلام،! حتراماً اینجانب دارای ۲۸سال سابقه پرداخت  حق بیمه دارم و دارای ۹سال سابقه مشاغل سخت وزیان آور که مجموع۳۷ سال میشود و از آنجایی که سقف سوابق ۳۵ سال می باشد لذا امکان دارد اینجانب فقط ۷ سال  از۹ سال سوابق سخت وزیان آور برایم محاسبه ۴درصد گردد که پرداخت نمایم وآن دوسال مازاد محاسبه نگردد؟

تنها راهی که دارید تا بتوانید این کار را انجام دهید این است که در هنگام درخواست بررسی مشاغل سخت و زیان آور در اداره کار فقط همان ۷ سال را درخواست دهید. اما ا اگر تاییدیه اداره کار در این زمینه را دارید و این کارگاه جوری است که حق بیمه مشاغل سخت با تایید اداره کار برای تمام این سالها پرداخت شده است و یا اینکه اداره کار در این زمینه رای داده است و هر نوع سال به تامین اجتماعی ارجاع شده است معمولاً تامین اجتماعی حق بیمه ۴ درصدی اضافه را بابت تمامی سالها دریافت می‌کند و دیگر برای تامین اجتماعی اهمیتی ندارد که آیا این سابقه به درد شما میخورد یا نه. 

البته شما می توانید بابت این دو سال ضافی در صورتی که از شما کسر شود به دیوان عدالت اداری شکایت کنید که بنده شخصاً چنین توصیه ای نمی‌کنم چون شکایت در دیوان عدالت اداری بسیار طولانی میباشد و بعضاً کار در مرحله اول تمام نمی شود تا به مرحله تجدید نظر می‌رسد و در مجموع فرسایشی است و بهتر است چنین اقدامی صورت نپذیرد.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق منشی در سال 1400

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر