بیمه کارگر ساعتی

 سلام!  بنده  24 سال دارم. در یک فروشگاه یراق آلات به مدت 4 ساعت در روز مشغول کار هستم.  می خواهم یک بیمه بشوم که برای آینده بازنشستگی داشته باشم و ازخدمات درمانی برای خودم و فرزندان و همسرم  استفاده کنم؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که بهتر است از کارفرمای تان بخواهید حق بیمه تان را به صورت کامل ماهیانه پرداخت کند چون قانون باید ۴ ساعت در روز برایتان پرداخت کند که ما بقیه اش را خودتان می‌توانید از حقوق تا پرداخت کنیم در این صورت شما دارای بیمه اجباری خواهید بود که بابت کمک هزینه های درمان و بیمه بیکاری نیز به سود شما خواهد بود اما اگر به هر دلیل ایشان چنین چیزی را قبول نمی کند می توانید خودتان را بیمه حرف و مشاغل آزاد و یا اختیاری بکنید.  دفترچه درمانی برای خودتان و یا اعضای خانواده تان باید حدود ۷۰ هزار تومان پرداخت کنید که در مجموع با توجه به اینکه در مراکز درمانی ملکی تامین اجتماعی باید فرانشیز هم پرداخت کنید به نفع تان نیز به نظر من بهتر است بیمه اختیاری بکنیم البته در مجموع همان توصیه اول بهترین توصیه است و اینکه سعی کنید حتماً با کارفرمایان صحبت کنید تا حق بیمه تان را به صورت حق بیمه اجباری پرداخت نماید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر