بیمه کارگر ساعتی

 سلام!  بنده  24 سال دارم. در یک فروشگاه یراق آلات به مدت 4 ساعت در روز مشغول کار هستم.  می خواهم یک بیمه بشوم که برای آینده بازنشستگی داشته باشم و ازخدمات درمانی برای خودم و فرزندان و همسرم  استفاده کنم؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که بهتر است از کارفرمای تان بخواهید حق بیمه تان را به صورت کامل ماهیانه پرداخت کند چون قانون باید ۴ ساعت در روز برایتان پرداخت کند که ما بقیه اش را خودتان می‌توانید از حقوق تا پرداخت کنیم در این صورت شما دارای بیمه اجباری خواهید بود که بابت کمک هزینه های درمان و بیمه بیکاری نیز به سود شما خواهد بود اما اگر به هر دلیل ایشان چنین چیزی را قبول نمی کند می توانید خودتان را بیمه حرف و مشاغل آزاد و یا اختیاری بکنید.  دفترچه درمانی برای خودتان و یا اعضای خانواده تان باید حدود ۷۰ هزار تومان پرداخت کنید که در مجموع با توجه به اینکه در مراکز درمانی ملکی تامین اجتماعی باید فرانشیز هم پرداخت کنید به نفع تان نیز به نظر من بهتر است بیمه اختیاری بکنیم البته در مجموع همان توصیه اول بهترین توصیه است و اینکه سعی کنید حتماً با کارفرمایان صحبت کنید تا حق بیمه تان را به صورت حق بیمه اجباری پرداخت نماید.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق منشی در سال 1400

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر