شکایت بابت اخراج از شرکت پیمانکاری شهرداری

 سلام مهندس! من حدود ۱۰ ماه در شهرداری قسمت فضای سبز به صورت روزمزد کار میکردم و ماهیانه پول می‌گرفتم . برای بیمه بهشون میگفتم ولی با وعده های خالی هیچ کاری برایم انجام ندادند. الان که هوا خنک شده منو بیرون کردند . منم رفتم وزارت کار برای بیمه عیدی ، سنوات و حق مسکن ثبت شکایت کردم. سوالم اینه بزرگوار میخواستم بدونم چون ارگان دولتیه میتونم کاری کنم و اینکه من قبلاً ۹ ماه سابقه بیمه داشتم و اینکه معافیت سربازی هم ندارم. چی میشه تکلیف من به نظر شما؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که شما احتمالاً با شرکتهای پیمانکاری زیرمجموعه شهرداری تهران کار کرده‌اید و بنابراین شکایت تان به اداره کار کوچکترین مشکلی نخواهد داشت. اگر کارگر یا کارمند رسمی شهرداری بودید در آن صورت باید به دیوان عدالت اداری شکایت می کردید ولی با توجه به وضعیتی که دارید به نظرم کار درستی کردید و اگر مدارک کافی داشته باشید و بتوانید خودتان دفاع کنید مطمئنا به نتیجه می رسید. اینکه معافیت سربازی ندارید یا قبل از این هم سابقه بیمه داشتید مشکلی برایتان ایجاد نخواهد کرد و به نظر من می توانید به نتیجه برسید. سعی کنید از کارشناسان خبره در این زمینه استفاده نمایید.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق منشی در سال 1400

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر