شکایت بابت اخراج از شرکت پیمانکاری شهرداری

 سلام مهندس! من حدود ۱۰ ماه در شهرداری قسمت فضای سبز به صورت روزمزد کار میکردم و ماهیانه پول می‌گرفتم . برای بیمه بهشون میگفتم ولی با وعده های خالی هیچ کاری برایم انجام ندادند. الان که هوا خنک شده منو بیرون کردند . منم رفتم وزارت کار برای بیمه عیدی ، سنوات و حق مسکن ثبت شکایت کردم. سوالم اینه بزرگوار میخواستم بدونم چون ارگان دولتیه میتونم کاری کنم و اینکه من قبلاً ۹ ماه سابقه بیمه داشتم و اینکه معافیت سربازی هم ندارم. چی میشه تکلیف من به نظر شما؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که شما احتمالاً با شرکتهای پیمانکاری زیرمجموعه شهرداری تهران کار کرده‌اید و بنابراین شکایت تان به اداره کار کوچکترین مشکلی نخواهد داشت. اگر کارگر یا کارمند رسمی شهرداری بودید در آن صورت باید به دیوان عدالت اداری شکایت می کردید ولی با توجه به وضعیتی که دارید به نظرم کار درستی کردید و اگر مدارک کافی داشته باشید و بتوانید خودتان دفاع کنید مطمئنا به نتیجه می رسید. اینکه معافیت سربازی ندارید یا قبل از این هم سابقه بیمه داشتید مشکلی برایتان ایجاد نخواهد کرد و به نظر من می توانید به نتیجه برسید. سعی کنید از کارشناسان خبره در این زمینه استفاده نمایید.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه شکستگی بینی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر