آیا درصد کمیسیون جدید به درصدهای قبلی کمیسیون تامین اجتماعی اضافه می شود؟

 باسلام! بنده در حادثه کار بابت بیماری ارتوپد و شکستگی جمجمه سر۵۸ درصد کار افتادگی گرفتم. حالا بعد از گرفتن چند ماه حقوق می خواهم دوباره در کمیسیون تامین اجتماعی شرکت کنم.البته به عنوان بیماری جدید که مربوط به حادثه کار می باشد و مربوط به مشکل شکستگی جمجمه است که دچار مشکل اعصاب و روان شده ام .و تحت نظر روانپزشک هستم و دارو مصرف میکنم.حتی دکتر پیشنهاد بستری در بیمارستان اعصاب و روان را دادند که من قبول نکردم. حالا من میتوانم در کمیسیون اعصاب و روان شرکت کنم و درصد این بیماری را بگیرم.چون مسئول برگزاری کمیسیون گفت می توانی در بیماری دیگری که مربوط به حادثه کار باشد و در آن بیماری  شرکت نکرده باشی میتوانی درصد آن را بگیری.حالا چون هنوز ۶ماه از تاریخ آخرین کمیسیون من نگذشته است.میتوانم در این بیماری اعصاب وروان فقط شرکت کنم.منظورم فقط ۱بیماری است و درصد این بیماری را بگیرم وبا آن ۲بیماری جمع شود و شاید کار افتاده کلی شوم.لطفا راهنمایی فرمایید.ممنون؟ 

با سلام ! ببینید شما وقتی می توانید در کمتر از ۶ ماه شرکت کنید که رای ادامه درمان گرفته باشید. اگر بابت عوارض اعصاب و روان حادثه می‌خواهید در کمیسیون پزشکی شرکت کنید باید مجدد پرونده تان در کمیسیون پزشکی مطرح شود و مجدداً هم ارتوپد هم اعصاب و روان یا هر بیماری دیگری با هم محاسبه می‌شود و جمع می شود. منتها این دفعه بیماری ارتوپد به عنوان بیماری محسوب می‌شود نه حادثه و البته معمولاً درصد آن زیاد تفاوت نخواهد کرد . اما تکی نمی‌توانید در کمیسیون اعصاب و روان شرکت می‌کند و باید در همه کمیسیون‌های مربوطه مجدداً شرکت کنید که حتی ممکن است از آن کمتر شود.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق منشی در سال 1400

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر