محاسبه دیه شکستگی دنده های محیط بر قلب

 پلاتین جراحی شده است و دو تا ساق های پا که بازم پلاتین پیچ مهره گذاشتند و شکستگی دنده چهارم محیط بر قلب و دنده سوم و۳عدد دامیه برای بریدگی لاله گوش و بقیه که پشت آرنج و کتف خورده است.  خواستم ببینم درصد دیه شوهرم کلا چقدر میشه؟  ممنون می شوم ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که جراحت ها را دقیق نگفتید تا بتوانم دقیق جواب بدهم خرد شدن حفره لگنی بستگی دارد که کجا باشد ولی معمولاً دو درصد ارش دارد و در بعضی مواقع هم ۸ درصد ارش دارد. شکستگی ران پا معمولاً ۸ درصد ارش دارد و ساق های پا اگر هر کدام از استخوان های اصلی شکسته شده باشد آنها هم ۸ درصد ارش دارند و دنده هایی که محیط بر قلب باشد دو و نیم درصد دیه دارد و دنده که محیط برقرار نباشد یک درصد دیه دارد و دامیه برای بریدگی گوش هر دامیه ۲ درصد دیه دارد و دامیه قسمت هایی که در سر و صورت نباشد یک درصد دیه دارد. هر درصد دیه معادل ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به حساب ۱۴۰۰ می باشد حالا محاسبه و ضربه هایش با خود شما.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه شکستگی بینی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر