محاسبه حقوق طبق قانون کار در سال 1400

 سلام !  برای کسی که روزانه ۵ ساعت کار می‌کند میزان حقوق ، حق مسکن ، بن کارگری ، حق سنوات،  عیدی و ... چقدر است؟ حق بیمه پرداختی کارگر و کارفرما بر اساس حقوق وی به چه میزان خواهد بود؟ متشکرم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که میزان حقوق حق مسکن و بن کارگری حق سنوات و عیدی توافقی است. اما اگر کف حقوق را بخواهید در نظر بگیرید کف حقوق که معادل  دو  میلیون و ششصد و پنجاه و پنج هزار تومان میباشد و با حق مسکن و بن خواروبار به ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان می‌رسد و متناسب با حق اولاد و یا پایه سنوات ممکن است بیشتر هم شود برای ۴۴ ساعت کار در هفته میباشد یعنی شما باید ساعت کاری تان را بر حسب ۴۴ ساعت محاسبه کنید فرض کنید ۲۲ ساعت در هفته کار می‌کنیم بنابراین سفر ۴۴ ساعت کار می کنید و حقوق ماهیانه تان به جای اینکه ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان باشد یک میلیون و ۸۵۰ هزار تومان خواهد بود حق بیمه هم متناسب با ساعت کاری شما پرداخت می گردد و معمولا به ازای هر ۸ ساعت باید یک روز پرداخت گردد.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق منشی در سال 1400

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر