شکایت از کمیسیون پزشکی سپاه پاسداران به دیوان عدالت اداری

 سلام وقت بخیر! سوالی داشتم؟  از طریق بسیج اعزام برای گند زدایی کرونا شدیم که در جابجایی تانکر مصدوم از ناحیه زانو درد شدید و مشکل دیسک کمر و پارگی فتق منجر به عمل فتق گردید . حال کمیسیون سپاه کلا پرونده را رد و اعلام که این موارد درصد و معلولیت ندارد .حال می شود ۱۰۰ درصد از دیوان رای گرفت وسپاه را محکوم نمود. مدارک پزشکی و درمانی موجود است وگواهی پایگاه بسیج و حکم سپاه (تاریخ مصدومیت  فروردین سال قبل میباشد)؟

پاسخ سوال شما باید بگویم که کمیسیون سپاه احتمالاً پرونده را اصلاً مورد بررسی قرار نداده است و موضوع را خارج از موارد شمول قرار داده است. معمولا کمیسیون سپاه حوادثی را که در حین عملیات های رزمی ایام سربازی هفت مورد بررسی قرار می‌گیرد و مورد گندزدایی کرونا را احتمالاً بررسی نمی کند از کمیسیون مربوطه به دیوان عدالت اداری شکایت کنید ولی دیوان در این زمینه رای نمی‌دهد و نهایتاً پرونده را برای بررسی و اجبار به بررسی به کمیسیون سپاه می‌فرستند و در آنجا مورد بررسی قرار دهد و حالا در سال آتی با توجه به آسیب‌هایی که شما دیده اید به شما داده شود بنابراین برای اینکه پرونده برای بررسی به سبب کمیسیون سپاه جا گردد می توانید شکایت کنید اما دیوان به صورت مجزا در این زمینه رای صادر نمی‌کند.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق منشی در سال 1400

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر