محاسبه 55 درصد حقوق بیمه بیکاری

 سلام وقتتون بخیر ! من میخواستم بدونم آیا  ۵۵ درصد   حقوقی که بیمه آن در طول ۹۰ روز گذشته واریز شده است، بیمه بیکاری تعلق میگیرد؟ یا سقفی دارد؟ به عنوان مثال اگر فردی ۶ ماه ۵۰ میلیون تومان   حقوق داشته و  حق بیمه آن را  کارفرما و خود واریز کرده و لیست بیمه دارد، آیا ۵۵ درصد  آن ۵۰ میلیون تومان برایش به عنوان  حقوق بیمه بیکاری لحاظ می گردد یا سقفی دارد؟ 

ببینید سقف بیمه بیکاری وجود ندارد ولی واقعیت این است که به عنوان حق بیمه حق بیمه ۵۰ میلیون تومان محاسبه نمی‌شود که بیشترین حق‌بیمه که از کارفرما گرفته می‌شود بر اساس حقوق ۱۸ میلیون تومان می باشد. بنابراین به شما در تامین اجتماعی ۵۰ میلیون حساب نشده و کمتر از ۲۰ میلیون تومان حساب می‌شود و دقیقا متناسب با این ۲۰ میلیون تومان ۵۵ درصد آن به عنوان بیمه بیکاری برای شما لحاظ می‌کرد.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه شکستگی بینی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر