شکایت به اداره کار از کارفرما

 با سلام! بنده مدت 6 سال در یکی از عمده فروشی ظروف یکبار مصرف به عنوان راننده خاور استخدام شدم. در این مدت نه سنوات، نه عیدی، نه مرخصی بهم داده نشده است.  حتی حقوق دریافتیم از حقوق پایه اداره کار کمتر است؟! می خواستم راهنماییم کنید چطور به حق و حقوقم برسم. در ضمن بیمه هم واسم رد نمیکنه؟

با سلام در پاسخ به سوال شما باید بگویم که برای اینکه به حقوقتون مسلسل سنوات مثل عیدی مثل حقوق پایه اداره کار مثل حق اولاد و یا بیمه برسید باید به اداره کار شکایت کنیم در اداره کار شما باید مدارک مربوطه داشته باشید که نشان دهد که برای ایشان کار می‌کردیم احتمالاً قرار دادن دارید لیست‌بیمه هم که نداریم شاید تنها مدرکی که داشته باشید این است که پرینت حسابی داشته باشید که کارفرما یکی از همکاران ایشان ماه به ماه یا در دوره‌های زمانی مشخص برای شما ارسال می کردند اگر مدرک دیگری مانند مدارک درمانی معاینات پزشکی پرینت حضور غیاب و یا مدارکی که در هنگام تحویل کالا به مشتریان از طرف کارفرما ارائه می داده اید داشته‌اید نیز به درد می‌خورد بنابراین با تمام مدارک مکتوبی که دارید از طریق سایت اداره کار شکایت کنید.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر