آیا با خرید یا اجاره ملک می توانیم کارفرما شویم؟

 سلام! می خواستم بدانم تحت چه شرایطی شخصی میتونه توی لیست کارگاهی خودشو کارفرما رد بکنه مثلا شخصی که ملکی رو خریده باشه یا اجاره کرده باشه با بردن اجاره نامه به بیمه میتونه خودش کارفرما باشه توی لیست شرایط دیگه کارفرما شدن چی هست!؟  سرکارگر یا سرپرست ایا میتونه توی لیست کارفرما باشه!؟ کارفرمای لیست کارگاهی در کل چه شخصی میتونه باشه!؟

برای اینکه کارفرما باشید باید کد کارگاه داشته باشید برای اینکه کد کارگاه داشته باشید باید کارگاهی داشته باشید که مکان فیزیکی داشته باشد و حداقل یک طرف آن لذت داشته باشید و به شعبه مراجعه کنید و درخواست کد کارگاه کنیم بعد از اینکه کد کارگاه و دریافت کردید به راحتی می توانید به عنوان کارفرما حق بیمه خودتان و حداقل ۱۰ ثانیه را پرداخت کنید. یکی از می‌باشد جواز چسب یعنی اینکه صرفاً یک مکانی را خریده یا اجاره کرده باشید کفایت نمی‌کند و باید حتماً جواز کسب برای شغل مشخصی نیز داشته باشیم و کارگر یا سرپرست معمولاً نمی تواند به عنوان کارفرما باشد و داشتن مکانی به عنوان اجاره شده یا خریداری شده و داشتن جواز کسب رضا می باشد.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر