آیا با خرید یا اجاره ملک می توانیم کارفرما شویم؟

 سلام! می خواستم بدانم تحت چه شرایطی شخصی میتونه توی لیست کارگاهی خودشو کارفرما رد بکنه مثلا شخصی که ملکی رو خریده باشه یا اجاره کرده باشه با بردن اجاره نامه به بیمه میتونه خودش کارفرما باشه توی لیست شرایط دیگه کارفرما شدن چی هست!؟  سرکارگر یا سرپرست ایا میتونه توی لیست کارفرما باشه!؟ کارفرمای لیست کارگاهی در کل چه شخصی میتونه باشه!؟

برای اینکه کارفرما باشید باید کد کارگاه داشته باشید برای اینکه کد کارگاه داشته باشید باید کارگاهی داشته باشید که مکان فیزیکی داشته باشد و حداقل یک طرف آن لذت داشته باشید و به شعبه مراجعه کنید و درخواست کد کارگاه کنیم بعد از اینکه کد کارگاه و دریافت کردید به راحتی می توانید به عنوان کارفرما حق بیمه خودتان و حداقل ۱۰ ثانیه را پرداخت کنید. یکی از می‌باشد جواز چسب یعنی اینکه صرفاً یک مکانی را خریده یا اجاره کرده باشید کفایت نمی‌کند و باید حتماً جواز کسب برای شغل مشخصی نیز داشته باشیم و کارگر یا سرپرست معمولاً نمی تواند به عنوان کارفرما باشد و داشتن مکانی به عنوان اجاره شده یا خریداری شده و داشتن جواز کسب رضا می باشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر