دریافت دیه فوت از بیمه حوادث انفرادی

 عرض ادب دارم! چند سال پیش بنده اخوی رو بردم بیمه حوادث انفرادی ملت و بیمه کردم یک ساله. متاسفانه ۳ ماه بعد برادرم را از دست دادم و غرق شد. تا بحال چندین سال میگذره به دو دلیل اقدام نشد .موضوع اول اینکه اصلا فراموش کرده بودم که ایشونو بیمه کردم  . موضوع دوم وقتی به خاطرم آمد که ایشون را بیمه کردم مدارکش به سختی پیدا شد. حالا میخوام بدونم دیه اش رو میدن ؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که این که زمانش گذشته دلیل نمیشه که شما نتوانید خدماتی که بابت بیمه باید بگیرید محروم شوید .حتی اگر مدارک را به سختی پیدا کنید معمولا در شرکت بیمه مدارک موجود است. به نظر من به راحتی می توانید اقدام کنید و اگر از طرف شرکت بیمه ملت مشکلی برایتان پیش آمد می توانید به راحتی از طریق بیمه مرکزی اقدام کنید . معمولا در بیمه حوادث در صورت فوت مبلغی به عنوان غرامت پرداخت می شود که متناسب با نوع بیمه انتخابی و مبلغی پرداخت می‌ باشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر