ناقص پرداخت کردن حق بیمه توسط کارفرما

 ببخشید! یک نفر ۵ ماه در یک غذا فروشی کار  کرده است. حالا کارفرما اومده هر ماه ۲۰ روز برایش پرداخت کرده در صورتی که هر روز کار بوده بدون مرخصی! در ضمن برای همکارش هم ۲۵ روز در ماه گفته ماه کامل پرداخت کنم گران در می آید!  می خواستم بدونم کارش درسته یا غیرقانونی ؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که کار ایشان قطعاً غیرقانونی می باشد . شما می توانید به صورت پنهانی به کارشناس تامین اجتماعی در شعبه تامین اجتماعی اطلاع دهید . یعنی قسمت بازرسی شعبه تامین اجتماعی و بعد از اینکه بازرس به محل کارشان مراجعه کرد احتمالاً می‌تواند تمام وقت بودن شما را تضمین کند. کار ایشان قطعا غیرقانونی است و حتی بعدها در صورتی که مدارک داشته باشید می توانید به راحتی در اداره کار بر علیه ایشان شکایت کند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر