شرایط دریافت بیمه بیکاری از تامین اجتماعی

 نوایی: لطفا سوال داشتم بابت بیمه بیکاری! تا برج 8 سرکار بودم ولی بیمه تا برج 9 واریز شده است. آیا در برج 9 می توانم اقدام به بیمه بیکاری بکنم ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اگر دیگر شرایط دریافت بیمه بیکاری را داشته باشید یعنی در آخرین محل کارتان حداقل یک سال کارکرد داشته باشید و قرارداد مشخصی هم داشته باشید برای مثال می توانید در هر زمانی که بیکار شدید درخواست بیمه بیکاری بدهید. اگر بیمه تان در برج  9 واریز شده است بهتر است از ابتدای برج ۱۰ یعنی دی‌ماه درخواست دهید تا اداره کار آن را بررسی کند و پرونده را به تامین اجتماعی ارجاع دهد. گواهی عدم نیاز از کارفرما بگیرید تا یکی از مدارک ضروری است که باید در سامانه قرار دهید و این گواهی حتماً از ابتدای برج ده باشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر