شکایت برای دریافت سریع سنوات کارگر

 سلام و شب بخیر ! جسارتاً بنده 26 اسفند سال گذشته بازنشسته شده و هنوز که هنوزه  کارفرما در خصوص پرداخت مبلغ سنوات بنده اقدامی ننموده است . حال با توجه به مراتب فوق و به منظور دریافت سنوات و همچنین خسارت تأخیر تأدیه آن بایستی چه کاری رو به انجام رسانده و به چه مرجعی برای درخواست بررسی مراجعه نماییم. و کلاً در این خصوص می توانم تقاضای رسیدگی و درخواست پرداخت سریع را داشته باشم یا خیر ؟ کارفرما از منظر قانون ، تا چه مدت بعد از بازنشستگی پرسنلش بایستی نسبت به پرداخت مبلغ سنوات کارگر خود اقدام نماید ؟ باتشکر و سپاس؟ 

کارفرما در زمان بازنشستگی پرسنل می بایست نسبت به پرداخت مبلغ سنوات کارگر اقدام نماید. البته معمولاً در پایان هر سال باید سنوات همان سال را پرداخت کند و نباید بگذارد به سال آخر بازنشستگی برسد . بابت اینکه شکایت کنید باید به اداره کار شکایت کنید و البته معمولاً پرداخته سریع ندارند و بعد از رای اداره کار باید از طریق اجرای احکام دادگستری اقدام به اجرای رای اداره کار کنید.  بعد از دریافت مبلغ اصلی ،  بابت خسارت تاخیر تادیه نیز باید شکایت کنید.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر