شکایت برای دریافت سریع سنوات کارگر

 سلام و شب بخیر ! جسارتاً بنده 26 اسفند سال گذشته بازنشسته شده و هنوز که هنوزه  کارفرما در خصوص پرداخت مبلغ سنوات بنده اقدامی ننموده است . حال با توجه به مراتب فوق و به منظور دریافت سنوات و همچنین خسارت تأخیر تأدیه آن بایستی چه کاری رو به انجام رسانده و به چه مرجعی برای درخواست بررسی مراجعه نماییم. و کلاً در این خصوص می توانم تقاضای رسیدگی و درخواست پرداخت سریع را داشته باشم یا خیر ؟ کارفرما از منظر قانون ، تا چه مدت بعد از بازنشستگی پرسنلش بایستی نسبت به پرداخت مبلغ سنوات کارگر خود اقدام نماید ؟ باتشکر و سپاس؟ 

کارفرما در زمان بازنشستگی پرسنل می بایست نسبت به پرداخت مبلغ سنوات کارگر اقدام نماید. البته معمولاً در پایان هر سال باید سنوات همان سال را پرداخت کند و نباید بگذارد به سال آخر بازنشستگی برسد . بابت اینکه شکایت کنید باید به اداره کار شکایت کنید و البته معمولاً پرداخته سریع ندارند و بعد از رای اداره کار باید از طریق اجرای احکام دادگستری اقدام به اجرای رای اداره کار کنید.  بعد از دریافت مبلغ اصلی ،  بابت خسارت تاخیر تادیه نیز باید شکایت کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر