انتقال سابقه بیمه از تامین اجتماعی به بیمه روستاییان برای افزایش حقوق بازنشستگی

 سلام. وقت تان بخیر! پدرم‌ ۸ سال سابقه بیمه تامین اجتماعی دارد. ۸ سال هم سابقه بیمه روستایی و عشایر ! سال ۹۶ به خاطر مشکل قلبی که داشتند از کارافتاده ۱۰۰در۱۰۰شدند. مستمری که الان دریافت می کنند ۸۳۰هزارتومان است.  (از طریق صندوق بیمه روستایی). سوالم از شما اینه که آیا می توانیم آن ۸سال بیمه تامین اجتماعی را ادغام کنیم با بیمه روستایی که سابقشون بیشتر بشود و مبلغ مستمری دریافتی شان افزایش پیدا کنه؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که بله می توانید این کار را انجام دهید.  باید درخواست انتقال سابقه از تامین اجتماعی به بیمه روستاییان دهید و این کار را از شعبه تامین اجتماعی مربوطه درخواست کنید. البته مبلغی بابت انتقال از شما گرفته می‌شود . توجه داشته باشید که الان چون بازنشسته شده اید ممکن است بیمه روستاییان و عشایر از شما ایراد بگیرد ولی قانونا هیچ گونه مشکلی ندارد و اگر بیمه روستاییان و عشایر قبول نکرد می توانید از طریق دیوان عدالت اداری شکایت کنید.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر