شکایت برای دریافت دیه پدر

 با سلام!  پدر بنده بعد از بازنشستگی توی دهاتمون شغل داربست فلزی به صورت حرفه ای به مدت دو سال کار می‌کرد تا در یک خانه از 4 متری سقوط و فوت شد. حدود شش ماه چندین جای ساختمان را براشون داربست زد. شاهد و دوربین نبوده! ساختمان هیچ بیمه ای نداشته است.کارشناسی 40 و50 و60 درصد پدرم را مقصر کردند. جالب اینکه در بعد از مرحله دوم کارشناسی بدون اجازه داربست را باز کردند. ازتون خواهش میکنم بهم بگید چکار کنم؟ خون بابام داره پایمال میشه... ؟

با سلام منظور شما این است که درخواستی دارید قطعاً البته نظر کارشناسی مهم است و من نمی‌توانم در کدام شورای حل اختلاف و شورای چند نفره به شما ۴۰ و ۵۰ و ۶۰ درصد دادند . می توانید مجددا اعتراض کنید ولی احتمال دارد که دیگر درصد تغییر آنچنانی نکند.  بهتر است بابت ۴۰ درصد باقیمانده درخواست دیه کنید در حالی که پدرتان هم اکنون بازنشسته  تامین اجتماعی هستند چیزی به ایشان تعلق نمی گیرد و تنها دیه می‌ماند که با سه مرحله تعیین کارشناسی برای این درصدها تغییر آنچنانی نمی کند.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر