شکایت برای دریافت دیه از بانک

 سلام وقت بخیر ! ببخشید عمه ما برای مراجعه به بانک در حین ورود به بانک درب ورودی بانک بسته شده و انگشت وسط دست چپش قطع شده است .باید چه کار کند؟ممنون میشم ما رو راهنمایی کنید.باتشکر؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که شما باید از طریق دادسرای محل یا نزدیک ترین کلانتری از مسئولین بانک شکایت کنید و درخواست دیه نمایید. آنها شما را به پزشکی قانونی ارجاع می‌دهند و بعد از تعیین میزان دیه آنها باید دیه شما را پرداخت نمایند.  البته باید اثبات شود که قطع انگشت شما به علت نقص ایمنی درب ورودی بانک بوده باشد و علت دیگری نداشته باشد. اگر انگشت ایشان کامل قطع شده باشد معادل ۱۰ درصد دیه دارد که به نرخ دیه سال ۱۴۰۰ در حدود ۴۸ میلیون تومان می‌شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر