شکایت بابت حق بیمه تامین اجتماعی

 من تو تعمیرگاه شبکه و قرنیه چشمم پاره شده و کارفرمام بیمه ام نکرده و به مدت چهار سال کار کردم. در مورد بیمه باهاش صحبت کردم گفت خدمت نرفتی نمیتونی بیمه بشی . در طول درمان هم بهم گفت بیا باز پیشم ؟! بعد از درمان برگشتم ولی منو قبول نکرد. من می توانم اقدامی کنم برای گرفتن حقم؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که این که شما خدمت نرفته اید ارتباطی ندارد که شما بیمه نشده اید یعنی شما با اینکه خدمت نرفته اید می توانید از بیمه استفاده کنید. شما دو کار باید انجام دهید. اولین کار این است که بابت دیه شکایت کنید و با مدارکی که مربوط به حادثه است از طریق کلانتری و دادسرا شکایت کنید . دوم اینکه بابت بیمه به اداره کار شکایت کنید و مدارکی ارائه دهید که نشان دهد در محل کار حضور داشته باشید تا بتوانید در این زمینه رای مثبت بگیرید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر