شکایت بابت حق بیمه تامین اجتماعی

 من تو تعمیرگاه شبکه و قرنیه چشمم پاره شده و کارفرمام بیمه ام نکرده و به مدت چهار سال کار کردم. در مورد بیمه باهاش صحبت کردم گفت خدمت نرفتی نمیتونی بیمه بشی . در طول درمان هم بهم گفت بیا باز پیشم ؟! بعد از درمان برگشتم ولی منو قبول نکرد. من می توانم اقدامی کنم برای گرفتن حقم؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که این که شما خدمت نرفته اید ارتباطی ندارد که شما بیمه نشده اید یعنی شما با اینکه خدمت نرفته اید می توانید از بیمه استفاده کنید. شما دو کار باید انجام دهید. اولین کار این است که بابت دیه شکایت کنید و با مدارکی که مربوط به حادثه است از طریق کلانتری و دادسرا شکایت کنید . دوم اینکه بابت بیمه به اداره کار شکایت کنید و مدارکی ارائه دهید که نشان دهد در محل کار حضور داشته باشید تا بتوانید در این زمینه رای مثبت بگیرید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر