برقراری مستمری همسر بعد از فوت

 سلام خسته نباشید!  به مشکلی برخورم ممنون می شوم راهنمایم کنید! من تقریبا ۹ سال حق بیمه تامین اجتماعی قالیبافان صنایع دستی پرداخت میکنم .  متاسفانه همسرم رو  ۹ روزی است که از دست دادم و این موضوع باعث شده که برای پرداخت حق بیمه و همچنین خرج زندگی دچار مشکل هستم و دارای یک فرزند دختر هستم واز آنجایکه همسرم شغل آزاد داشته و بیمه نداشته من میخواستم بدانم اگر بخواهم از بیمه وحقوق پدرم برخوردار شوم با توجه به اینکه پدرم کارمند بودند و بیمه ایشان درمانی است باید چکار کنم که هم سابقه حق بیمه تامین اجتماعی را از دست ندهم و هم بتوانم  یک راه حل درست برای مشکلم پیدا کنم . ممنون می شوم راهنماییم کنید . در ضمن همسر من ۲ سال سابقه حق بیمه تامین اجتماعی هم دارند؟ 

اگر در سال آخر بیمه پردازی همسرتان سه ماه سابقه بیمه داشته اند می توانید مستمری ایشان را برقرار کنید و خودتان هم به بیمه پردازی تا زمان بازنشستگی ادامه دهید. اما اگر بخواهید از مستمری پدر استفاده کنید معمولا مبلغش کم است و اگر به سن بازنشستگی برسید دیگر نمی توانید از مستمری پدر استفاده کنید. بهتر است اگر می توانید مستمری همسرتان را برقرار کنید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر