محاسبه دیه خرد شدگی آرنج

 سلام  وقت بخیر خدمت شما ! 

همسر بنده ۲۹ ماه صفر امسال در محل کار (دولتی) اما شرکتی هست در حین کار دوتا دست هایش از آرنج آسیب دید و عمل انجام شد.  دست راست به گفته دکتر جراحش ۳۶ تیکه استخوان خورده خارج کردند و ۳۵ درصد از کار افتادگی دارد و دست چپ پیچ و مهره قرار دادن که یک ماه دست راست تو گچ بود و چپ تو آتل بود و بعد دوره فیزیوتراپی. .سه ماه هم دکتر معالجه مرخصی استعلاجی داد بود. سوال من از شما بزرگوار این هست که بهشون چقدر دیه تعلق میگیره 
همسرم بیمه تامین اجتماعی هست و بیمه تکمیلی کوثر هست ؟

بابت شکستگی آرنج 13.33 درصد دیه تعلق می گیرد معادل 64 میلیون تومان. بابت شکستگی آرنج 8 درصد دیه تعلق می گیرد معادل 38 میلیون و 400 هزار تومان. بیمه تامین اجتماعی جز کمک هزینه ایام بیماری مبلغی نمی دهد و دیه را باید از بیمه مسئولیت کارفرما بگیرید یا از خود وی . بیمه تکمیلی هم فقط قسمتی از هزینه درمان را می دهد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر