گرفتن درصد به علت باد فتق در زمان خدمت سربازی

 با سلام خدمت شما دوست عزیز! واقعیت در سال 1380 در خدمت در دوره آموزشی من باد فتق گرفتم جوری که در کمیسیون پزشکی معاف رزم شدم. در حین خدمت سربازی باز به خاطر فشار زیاد به صورت اورژانس عمل کردم همون ناحیه. بعد از این باز در حین خدمت جلوی پادگان از ناحیه صورت چاقو خوردم زیر لب یا چانه. حدود 8 بخیه  واز همه بعد تر این بود تو اتوبوس که بودم تصادف کردم و از ناحیه کمر دچار مشکل شدم ولی چون سرباز بودم وجوان اون درد کمر چیزی احساس نکردم که الان دچار دیسک کمر سنگین شدم . محبت میکنید راهنمایی کنید من بعد از  20سال آیا میتونم پیگیری کنم یا از چه طریقی اقدام کنم؟  من در نیروی انتظامی ناجا خدمت کردم در زاهدان و خودم اهل خراسان شمالی بجنورد هستم.. ممنون از شما؟

واقعیت این است که بعید است بتواند به نتیجه برسید اگر در ناحیه زمان خدمت دچار مشکل شده اید و یا در راه خدمت تصادف کرده اید اگر مدارک بیمارستانی دقیقی دارید که در خدمت چنین اتفاقی برایتان افتاده است و دیسک کمر تا ناشی از تصادف بوده است که در زمان خدمت کردید می توانید مراجعه کنید ولی بنده  مشکلات بیشتر از این را هم دیده ام که متاسفانه اتفاق خاصی نیفتاده است و درصدی در کمیسیون نیروهای مسلح تعیین شده است تنها در صورتی که مدارک مربوط به حادثه که مرتبط با خدمت هم باشد دارید اقدام کنید وگرنه بعید است به نتیجه برسید .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر