گرفتن درصد به علت باد فتق در زمان خدمت سربازی

 با سلام خدمت شما دوست عزیز! واقعیت در سال 1380 در خدمت در دوره آموزشی من باد فتق گرفتم جوری که در کمیسیون پزشکی معاف رزم شدم. در حین خدمت سربازی باز به خاطر فشار زیاد به صورت اورژانس عمل کردم همون ناحیه. بعد از این باز در حین خدمت جلوی پادگان از ناحیه صورت چاقو خوردم زیر لب یا چانه. حدود 8 بخیه  واز همه بعد تر این بود تو اتوبوس که بودم تصادف کردم و از ناحیه کمر دچار مشکل شدم ولی چون سرباز بودم وجوان اون درد کمر چیزی احساس نکردم که الان دچار دیسک کمر سنگین شدم . محبت میکنید راهنمایی کنید من بعد از  20سال آیا میتونم پیگیری کنم یا از چه طریقی اقدام کنم؟  من در نیروی انتظامی ناجا خدمت کردم در زاهدان و خودم اهل خراسان شمالی بجنورد هستم.. ممنون از شما؟

واقعیت این است که بعید است بتواند به نتیجه برسید اگر در ناحیه زمان خدمت دچار مشکل شده اید و یا در راه خدمت تصادف کرده اید اگر مدارک بیمارستانی دقیقی دارید که در خدمت چنین اتفاقی برایتان افتاده است و دیسک کمر تا ناشی از تصادف بوده است که در زمان خدمت کردید می توانید مراجعه کنید ولی بنده  مشکلات بیشتر از این را هم دیده ام که متاسفانه اتفاق خاصی نیفتاده است و درصدی در کمیسیون نیروهای مسلح تعیین شده است تنها در صورتی که مدارک مربوط به حادثه که مرتبط با خدمت هم باشد دارید اقدام کنید وگرنه بعید است به نتیجه برسید .


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر