گرفتن درصد به علت باد فتق در زمان خدمت سربازی

 با سلام خدمت شما دوست عزیز! واقعیت در سال 1380 در خدمت در دوره آموزشی من باد فتق گرفتم جوری که در کمیسیون پزشکی معاف رزم شدم. در حین خدمت سربازی باز به خاطر فشار زیاد به صورت اورژانس عمل کردم همون ناحیه. بعد از این باز در حین خدمت جلوی پادگان از ناحیه صورت چاقو خوردم زیر لب یا چانه. حدود 8 بخیه  واز همه بعد تر این بود تو اتوبوس که بودم تصادف کردم و از ناحیه کمر دچار مشکل شدم ولی چون سرباز بودم وجوان اون درد کمر چیزی احساس نکردم که الان دچار دیسک کمر سنگین شدم . محبت میکنید راهنمایی کنید من بعد از  20سال آیا میتونم پیگیری کنم یا از چه طریقی اقدام کنم؟  من در نیروی انتظامی ناجا خدمت کردم در زاهدان و خودم اهل خراسان شمالی بجنورد هستم.. ممنون از شما؟

واقعیت این است که بعید است بتواند به نتیجه برسید اگر در ناحیه زمان خدمت دچار مشکل شده اید و یا در راه خدمت تصادف کرده اید اگر مدارک بیمارستانی دقیقی دارید که در خدمت چنین اتفاقی برایتان افتاده است و دیسک کمر تا ناشی از تصادف بوده است که در زمان خدمت کردید می توانید مراجعه کنید ولی بنده  مشکلات بیشتر از این را هم دیده ام که متاسفانه اتفاق خاصی نیفتاده است و درصدی در کمیسیون نیروهای مسلح تعیین شده است تنها در صورتی که مدارک مربوط به حادثه که مرتبط با خدمت هم باشد دارید اقدام کنید وگرنه بعید است به نتیجه برسید .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر