درخواست ازکارافتادگی به علت تیرویید

 سلام وقت بخیر
! من همسرم ۱۲ونیم سال به غیر سربازی سابقه بیمه دارد.  الانم ۵۴ سال سن دارد. 
تا الان ۳ بار جراحی دیسک کمر انجام داده که در جراحی آخر پای چپش از مچ پا نیمه حرکت شده طوری که تعادل نگه داری دمپای رو نداره . الانم دوباره دیسک کمرش عود کرده است .  دو پزشک نظر به جراحی دادند که گفتند ای نسری باید۳ تا۴ پلاتین بزاری! در حال حاضر از هر دو تا بی حس است . فیزیوتراپی رفته مدارکشم موجود است  ولی تاثیر نداشته است.  ویروسی کم کار داره که این باعث شده از لحاظ اعصاب خیلی پرخاشگر و تندخو شده و چشمان هم آستیگماتیسم و به خاطر تیروئید برجسته شده است. یعنی بیرون زدگی! آیا همسرم شامل از کار افتادگی می‌شود از نوع کلی و این که اگر از کار افتاده شود حقوقش در حال حاضر چقدر می‌شود؟  


الان همسرم چندین سال است که خانه نشین است و به هیچ عنوان کار نمیکنه!  ما بیمه اتحادیه آژانس هستیم. میشه راهنمای کنید هزینه خرید سربازی چقدر است؟ حالا اگر اقدام به از کارافتادگی کردیم ولی رای قبول نداشتیم می توانیم ادامه بیمه بریزم تا ۲۰ سالش پر بشه و به سن ۶۰ برسه!  آنوقت حقوق کامل می دهند؟ و این  که ۲۰ سال سابقه با خرید سربازی منظورم. الان ۳ تا دکتر دیدند که از دو پا بی حس و به زور راه میره!  بنظر شما کسی که نتونه  درست راه بره از کار افتادگی کلی شاملش نمیشه در حالی که ۳ بارم جراحی کمر کرده و پارگی دیسک وبیرون زدگی مهره و گرفتگی کانال والانس که برای بار ۴ عمل بشه باید پلاتین بگذارند. ممنون از راهنماییتون؟ 

در پاسخ به سوال شما گفتم باید کمیسیون جراحی اعصاب و البته کمیسیون داخلی نظر بدهد و کمیسیون نیز بر اساس مدارک بیمارستانی نظر می‌دهد و کمتر معاینه می‌کند . واقعاً به سختی می توانم بگویم از کار افتاده کلی می شوید یا نمی شوید و به نظر من تنها راهی که دارید این است که درخواست دهید و ببینید در کمیسیون پزشکی چند درصد رای می گیرید. باید حداقل ۶۶ درصد رای برای از کار افتادگی بگیرید تا بتوانید از کار افتاده شوید برای خرید خدمت سربازی میانگین دو سال آخر حقوقتان را که از آن حق بیمه که از شده است محاسبه می‌کند. اگر فرض کنیم حداقل حق بیمه را می ریخته اید یعنی حدود حقوق ماهیانه ۳ میلیون تومان بنابراین به نظر می‌رسد که حدود ماهیانه ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان باید برای حق بیمه سربازی بپردازید.  اگر حق بیمه سربازی را ریخته اید و ۲۰ سال تان کامل شد با سن ۶۰ سالگی می‌تواند بازنشسته شوید اگر هم درخواست دهید و باز هم از کار افتاده نشد باز هم در کمتر از یکسال می توانید و تشدید بیماری مجدداً درخواست از کارافتادگی دهیم تا از کار افتادگی شان در کمیسیون پزشکی مورد بررسی مجدد قرار گیرد.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر