محاسبه دیه بی اختیاری ادرار

 من ۶تا پیچ مهره گذاشتم و ۲ تا دیسک برداشتم.  L3,L4,L5 حادثه در حین کار بوده است. به نظر شما  برایم پزشکی قانونی چند درصد تعین می کند؟ با این شرایط من می توانم از کار افتاده بشوم یا نه ؟ بی اختیاری فوریتی هم دچار شدم. نظریه دکترم هست .طبق تست uds تست نوار مثانه گرفتم؟ یعنی ۶تا پیچ مهره گذاشتم و۲ تا دیسک برداشتم  کلا ۱۰درصد. برای بی اختیاری ادرار! پزشک قانونی ۱سال وقت داد ببینه خوب می شوم یا نه ؟که نظریه دکترم اینه بی اختیاری فوریتی شده ام ؟ 

شکستگی مهره های کمر ده درصد دیه تعلق میگیرد معادل ۴۸ میلیون تومان . بابت دیسک کمر دیه تعلق نمی گیرد.  رابطه بی اختیاری ادرار قطعی شود تا هدیه کامل هم دارم ولی هنوز قطعی نشده است یعنی طول درمان طولانی دارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر