دیه شکستگی استخوان ها

 سلام خسته نباشید ! من در باشگاه ورزشی در اثر تمرین پای چپم از دو ناحیه شکست . استخوان نی ناز و استخوان درشت پام یکیشون از ساق پا و یکی دیگه از زانو شکسته ات.  پلاتین هم گذاشتم.  دو ساله که در نیاوردم . بعد پزشک قانونی واسم نوشته دیه مقدر خودشو داره میشه لطف کنید بگید چقدر میشه دیه پام؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که دیه مقدر شکستگی دوستانه و هرکدام ۸ درصد است که در مجموع ۱۶ درصد دیه دارد معادل ۷۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان. البته این دیگه به این معناست که پلاتینهایتان از استخوان تان در بیاورید. اگر پلاتین ماندگار باشد یعنی اینکه با آسیب همراه بوده است و ۱۰ درصد دیه دارد . دیه  شکستگی هر کدام از استخوانهای  فوق ۱۰ درصد می شود  معادل ۴۸ میلیون.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر