شکایت از کارفرما در هیات حل اختلاف دیگر

 سلام شبتون بخیر! آیا امکان دارد  رسیدگی هیات حل اختلاف در اعتراض به رای هیات تشخیص را در هیات دیگه ای تقاضا کرد. یعنی  اعتراضی که به رای هیات تشخیص دارم و رفته هیات حل اختلاف به دلیل اینکه  از رییس هیات حل اختلاف شکایت کردم در بازرسی کل کشور و هم در هیات رسیدگی به تخلفات اداری و هم رای قبلی که هیات حل اختلاف داده بود به دلیل نفوذ و رابطه شخصی با خوانده تخلفات بسیاری مرتکب شده بود که شکایت کردم ولی فعلا تصمیمی گرفته نشده است.

الان مجدد پرونده دیگری با همان خوانده دارم که هیات تشخیص رای داده و اعتراض کردم و دوباره رفته همون هیات . با اینکه در دادخواست تجدیدنظر قید کردم که رییس هیات رو به دلیل تخطی و تخلف صلاحیت رسیدگی نداره و اصلا این شخص رو قبول ندارم ولی رییس اداره کار گویا توجهی نکرده (البته رییس که چه عرض کنم آلت دست گذاشتند اونجا) و دو روز دیگه وقت رسیدگی تعیین کردند. آیا راهی داره که رسیدگی در هیات حل اختلاف دیگری در حوزه دیگری انجام بشه! چون این اداره فقط یک شعبه حل اختلاف داره! 

ضمن اینکه شکایتی که در بازرسی کل کرده بودم ارجاع شده به دیوان عدالت اداری و تازه دو سه هفته است که ارجاع شده (شکایتی که داشتم از همین رییس هیات و تخلفاتی که در صدور رای کرده بودن )؟

واقعیت این است که به صورت قانونی امکان چنین چیزی وجود ندارد و شکایت به دیوان عدالت اداری هم معمولاً بسیار زمان‌بر است و حداقل ۶ ماه طول میکشه تنها راهی که دارید این است که رئیس اداره کار استان تن وقت ملاقات بگیرید و درخواست دهید که پرونده تان را به شورای حل اختلاف دیگری ارجاع شود.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر