آیا می توان با بیماری اعصاب و روان ازکارافتادگی گرفت؟

 سلام ! خواهرزاده من مرد ۳۵ سال دارد. بعد از خدمت بیماری اعصاب گرفته است.  ۱۳ سال قرص اعصاب میخورد. قبلا چند روز در میان سر کار میرفت ولی ۳ سال است اصلا سرکار نمی رود.  حدود ۳ سال سابقه بیمه دارد. آیا به ایشان ازکارافتادگی تعلق می گیرد؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بعید است که به ایشان از کار افتاده کلی بدهند به دو دلیل:  دلیل اول این است که ایشان بیماری اعصاب و روان دارد و  باید حتماً در بیمارستان اعصاب و روان مدتها بستری باشد تا اگر درمان ایشان انجام گردید و ایشان خوب نشد کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی به ایشان از کار افتادگی کلی دهند ولی ظاهراً ایشان در بیمارستان بستری نشده اند و صرفاً قرص اعصاب می خورند .نکته دوم اینکه ایشان سابقه‌ بیمه کمی دارد و این موضوعی است که در تامین اجتماعی به آن توجه می‌شود و با توجه به سه سال سابقه بعید است ایشان را از کار افتاده کلی کنند.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر