آیا می توان با بیماری اعصاب و روان ازکارافتادگی گرفت؟

 سلام ! خواهرزاده من مرد ۳۵ سال دارد. بعد از خدمت بیماری اعصاب گرفته است.  ۱۳ سال قرص اعصاب میخورد. قبلا چند روز در میان سر کار میرفت ولی ۳ سال است اصلا سرکار نمی رود.  حدود ۳ سال سابقه بیمه دارد. آیا به ایشان ازکارافتادگی تعلق می گیرد؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بعید است که به ایشان از کار افتاده کلی بدهند به دو دلیل:  دلیل اول این است که ایشان بیماری اعصاب و روان دارد و  باید حتماً در بیمارستان اعصاب و روان مدتها بستری باشد تا اگر درمان ایشان انجام گردید و ایشان خوب نشد کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی به ایشان از کار افتادگی کلی دهند ولی ظاهراً ایشان در بیمارستان بستری نشده اند و صرفاً قرص اعصاب می خورند .نکته دوم اینکه ایشان سابقه‌ بیمه کمی دارد و این موضوعی است که در تامین اجتماعی به آن توجه می‌شود و با توجه به سه سال سابقه بعید است ایشان را از کار افتاده کلی کنند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر