ادامه بیمه پردازی به صورت اجباری

 من تقریبا 27 سال سابقه بیمه دولتی دارم که 4 ماه آن از طریق شرکت خصوصی پرداخت شده و به دلایلی دیگه نتونستم سرکار برم و الانم خارج از کشور هستم.  آیا یکسال بعد که می خواهم بروم ایران می توانم یک ماه در یک شرکت خصوصی مشغول به کار بشوم و بعد درخواست بازنشستگی بدهم؟ 
لطفاً راهنمایی بفرمایید ممنون. ببخشید تو فاصله این یک سال میشه بیمه اختیاری بدهم بعد که رفتم ایران یکماه برم یک شرکت خصوصی مشغول بشوم بعد درخواست بدهم؟

بعید می‌دانم با یک ماه کار کردن شما در شرکت خصوصی به آدرس بیمه تایید این مهلت را برای شما انجام دهد حداقل باید دو یا سه ماه باشید بهتر است بیمه اختیاری تان را با حداکثر پرداخت حق بیمه ادامه دهید این راه بهتری است .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر