آیا برای کارفرما باید حق مسکن پرداخت شود؟

 سلام روز بخیر! یک سوال در مورد بیمه کارفرمایی داشتم . مزایای رفاهی مانند حق مسکن و بن به کارفرما اختصاص پیدا میکند و آیا مشمول بیمه جهت کارفرما است یا خیر؟ 

در بیمه کارفرمایی در صورتی که سابقه بیمه کمتر از 10 سال باشد می‌توانید حق بیمه را بین حداقل تا حداکثر حق بیمه انتخاب کرد که حداقل حق بیمه ارتباطی به حق مسکن و بن کارفرمایی ندارد. افرادی که سابقه بیمه شان بیشتر از 10 سال باشد معمولا حق بیمه بر اساس میانگین دو سال آخر محاسبه می شود که اگر میانگین دو سال آخر جایی کار کرده باشند احتمالا حق مسکن و بن کارفرما  اختصاص داده شده است . تمام این مواردی که گفتم متضمن  این نکته بود که بیمه به عنوان بیمه کارفرمایی پرداخت شده باشد اما اگر بیمه شان به صورت بیمه اجباری پرداخت می‌شود  در لیست بیمه پرداخت می‌شود و تاییدیه شعبه تامین اجتماعی را نیز گرفتید توسط حق مسکن و بن کارفرما به ایشان اختصاص داده خواهد شد .البته توجه داشته باشید که نهایتاً ایشان حق بیمه ۲۷ درصدی می‌پردازد و بیشتر از حق بیمه ۲۷ درصدی برای ایشان باید پرداخت شود .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر