آیا برای کارفرما باید حق مسکن پرداخت شود؟

 سلام روز بخیر! یک سوال در مورد بیمه کارفرمایی داشتم . مزایای رفاهی مانند حق مسکن و بن به کارفرما اختصاص پیدا میکند و آیا مشمول بیمه جهت کارفرما است یا خیر؟ 

در بیمه کارفرمایی در صورتی که سابقه بیمه کمتر از 10 سال باشد می‌توانید حق بیمه را بین حداقل تا حداکثر حق بیمه انتخاب کرد که حداقل حق بیمه ارتباطی به حق مسکن و بن کارفرمایی ندارد. افرادی که سابقه بیمه شان بیشتر از 10 سال باشد معمولا حق بیمه بر اساس میانگین دو سال آخر محاسبه می شود که اگر میانگین دو سال آخر جایی کار کرده باشند احتمالا حق مسکن و بن کارفرما  اختصاص داده شده است . تمام این مواردی که گفتم متضمن  این نکته بود که بیمه به عنوان بیمه کارفرمایی پرداخت شده باشد اما اگر بیمه شان به صورت بیمه اجباری پرداخت می‌شود  در لیست بیمه پرداخت می‌شود و تاییدیه شعبه تامین اجتماعی را نیز گرفتید توسط حق مسکن و بن کارفرما به ایشان اختصاص داده خواهد شد .البته توجه داشته باشید که نهایتاً ایشان حق بیمه ۲۷ درصدی می‌پردازد و بیشتر از حق بیمه ۲۷ درصدی برای ایشان باید پرداخت شود .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر